Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem. Mianowicie moja dziewczyna, mówiąc kolokwialnie, nie chce robić mi loda. Dbam o higienę regularnie, więc to nie w tym problem. Ona jest bardzo napalona na zwykły seks, ale jeśli chodzi o seks oralny to mówi, że szczęka ją boli po tym. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć () Jak myślicie mirki co może być prawdziwą przyczyną tego stanu rzeczy?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 98
@Elaviart: No 25 lat here i powiem Ci że nadal uważam że wygolona cipka jest najlepsza zarówno dla języka jak i puloka czy palucha ;d Zajebiście seksownie wygląda, jak nie jest jeżowata to nie koli. Jednak jak mam wybór zawsze wybiorę wygoloną :D Jednak jak partnerka nie ogoli bo się zapomni to czemu nie ? Jednak tak na stałe z boberkiem :<? Nieeeeeeee
Tak samo w drugą stronę jak partnerka oczekuje
@Elaviart: Ekhm mam cały czas wygolonego gnoja xD Myje się w wannie leże sobie wygodnie odpoczywam po myciu szamponem głowy biorę krem do golenia i myk twarz 1 żyletką i mam drugą " brudną" maszynkę do golenia którą najpierw pachy potem jaja a od święta tyłek ;d
@Elaviart: Moim zdaniem seks jest ważną częscią związku i obie stronny powinny się starać. Nie tylko skupiając się na drugiej stronie by jej było dobrze ale też na własnym wyglądzie czyli spocony nieumyty pulok/cipka to tak średnio xD tak samo z ogoleniem :D Seks jest dobry wtedy gdy obie strony są zadowolone i mają ochotę na więcej :D
/edit
haha okej :D Kwestia partnerki i wieku i stażu w związku jak
@Elaviart: Nigdzie nie napisałam, że są zadzierające nosa czy kłodami, nawet bym powiedziała, że potrafią zaskoczyć otwartością w innych strefach :P Myślę tutaj o tych kobietach, które znam, bo że są kłody, które ani nóg w szpagat nie dadzą, ani buzi nie rozdziawią, to wiem :) #!$%@? z nami macie, ale też nie każdy z Was garnie się do wylizania patelni do ostatniego okruszka, i w tej materii różowe też często
@czar_Pekla: Jak ktoś się w tej materii czegoś krępuje przed najbliższą osobą, bo uważa za upokarzające, a nie po prostu dlatego że nie lubi to i wielu innych rzeczy nie będzie robił "bo upokorzenie". Z facetami jest dokładnie tak samo, taki co się nie garnie do garów to w ogóle nie facet ;)