Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem. Mianowicie moja dziewczyna, mówiąc kolokwialnie, nie chce robić mi loda. Dbam o higienę regularnie, więc to nie w tym problem. Ona jest bardzo napalona na zwykły seks, ale jeśli chodzi o seks oralny to mówi, że szczęka ją boli po tym. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć () Jak myślicie mirki co może być prawdziwą przyczyną tego stanu rzeczy?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 98
zniesmaczony: Od braku lodzika znacznie gorszy jest źle wykonany francuz. 20 min i nawet nie jesteś blisko skończenia. Zamiast cieszyć się otrzymywaną przyjemnością, skupiasz całą mentalną energię na podtrzymaniu fafluka, żeby nie opadł. Nikt nie usłyzsy niemego krzyku. Dziewczyna #!$%@?, bo czeka aż skończysz. Ty jesteś #!$%@?, bo tak to nigdy nie skończysz. Festiwal ciamkania, bez mocnego ssania. Ech, idę, bo się wkurzam jak sobie przypomnę taką sytuację.

inb4 " ty
@czar_Pekla no dokładnie, nie każdy może być z każdym, to oczywiste. Miałem jednak w życiu kobietę co robiła loda bardzo rzadko jakby z przymusu, taką co robiła czasami, bo wypada, taką co robiła często, ale się tym nie ekscytowała i taką co robiła często i mówiła jak to uwielbia, jaki jest pyszny itd. no i tego nastawienia życzę u partnerki każdemu facetowi. Oczywiście lodzik to nie wszystko, ale jak ogólnie jest dobrze,
jak można być inteligentną osobą i uważać dawanie przyjemności ukochanej osobie za upokarzające? w swoją stronę seksu oralnego też nie przyjmują?


@kwasnydeszcz: No tak. Inteligencje definiuje się po tym co w twoim seksualno-emocjonalnym odczuciu jest upokarzające, a co nie. Nie jakaś tam znajomość matematyki, życiowa zaradność czy coś xD
Poza tym czy ty się nie śmiałaś z fetyszu stóp, że to ohydne i uwłaczające? Jak możesz twierdzić, że sprawianie sobie czy
PrzyczajonyProgramista: Do zniesmaczony - To ile Ty masz lat, ze nie potrafisz rozmawaić o seksie i powiedzieć dziewczynie jak może lepiej zrobić loda. Sam sobie jesteś winien. Zamiast normalnie pogadać to ty siedzisz cicho jak mysz pod miotłą i płaczesz, że twoja dziewczyna źle loda robi.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}