Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem. Mianowicie moja dziewczyna, mówiąc kolokwialnie, nie chce robić mi loda. Dbam o higienę regularnie, więc to nie w tym problem. Ona jest bardzo napalona na zwykły seks, ale jeśli chodzi o seks oralny to mówi, że szczęka ją boli po tym. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć () Jak myślicie mirki co może być prawdziwą przyczyną tego stanu rzeczy?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 98
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie panuje jakiś mit, że kobiety lubią optachiwać kokota swoim lubym, a tymczasem ja znam mało dziewczyn, które robią to chętnie i same od siebie. Większość z nich robi, bo widzi, że się niebieskiemu podoba, to tam podziałają, ale nie przepadają za tym szczególnie. Pewnie u Twojej dziewczyny jest to samo - po prostu obowiązek, więc jak może, to się z niego wymiguje. I tak, szczęka boli, ale to bardzo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobra wymowka nie jest zla. Niektore kobiety (nie wiem czemu) sie tego brzydza po prostu i tyle.

Wymowki ze szczeka jeszcze nie slyszalem. Ze gardlo boli czy usta to tak, ale i tak zadna nie odmawiala ( ͡° ͜ʖ ͡°) a z czasem byly bardziej chetne na oral niz ja sam.

Pogadaj z nia szczerze po prostu o tym ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Step 1. Ogól się na porządnie, to pewno tak jak z cipką i lizakiem pod szafą ;P
Step 2. Umyj się porządnie i bądź pachnący
Step 3. Rozgrzej partnerke na maksa jakiś masażyk, może wcześniejsza kąpiel wspólna, olejki, dłuższa gra wstępna, alkohol
Step 4. Zacznij jej robić dobrze ustami na dole a po/w trakcie zaproponuj 69
Step 5 ??/
Step 6 Baw się dobrze :D
  • Odpowiedz
@czar_Pekla: Ja takiego mitu nie slyszalem. Slyszalem odwrotnie, ze tego nienawidza.

I jaka niby sluzalczosc? Co Ty gadasz? Z takim podejsciem sie jeszcze nie spotkalem, a mam spore doswiadczenie. Przeciez w seksie (oralnym, badz zwyklym) wlasnie chodzi o dawanie sobie nawzajem przyjemnosci. To jest istota seksu.

Jakos nie czuje sie ponizany robiac dobrze mojemu rozowemu. Bo niby dlaczego mialbym? Dodam tez ze to uwielbiam ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@SH91: Pisałam o komentarzach moich koleżanek, mam swoje lata i swoje doświadczenie, więc też wiem, o czym piszę i z czym się spotykam. Może nie słyszałeś, bo niektóre w alkowie nie są tak szczere jak na spotkaniu z przyjaciółeczkami. ¯\_(ツ)_/¯

Jako poniżające i służalcze odbierają to kobiety, które nie nazwałabym ani upośledzonymi, ani niedojrzałymi, tylko... trochę dominującymi, kobiety sukcesu, inteligentne, wiedzące, czego chcą. Więc nie nazywaj ich też dziecinnymi, bo bardziej
  • Odpowiedz