Wpis z mikrobloga

Eee koksy mirasy mam do was pytanie. Zacząłem stronglifts 5x5 z stąd https://stronglifts.com/5x5/. Na samej diecie już -6kilo ale chciałbym pozbyć się tylko fatu aniżeli mięśni. Możliwe jest budowanie masy mięśniowej przy redukcji? Dobrze będzie kontynuując plan z tej stronki jednocześnie trzymając sie planu dietetyka? Styknie wtedy? Pytanie może głupie może mondre nwm #pdk ale jak zapytam to w morde nie dostane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkokoksy #silownia #stronglifts ##!$%@?
  • 17
  • Odpowiedz
  • 3
@AaBbCcDdEeFf Z tego co sam doświadczyłem i z info z neta :p To jest możliwe nabranie masy mięśniowej na redukcji w trzech przypadkach: 1 jak jesteś początkujący i dopiero zaczynasz ćwiczyć. 2 wracasz na siłkę po długiej przerwie. 3 jak jesteś na koksie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AaBbCcDdEeFf: 1. jak jesteś początkujący to możesz mieć przyrost i jednocześnie tracić wagę. 2. przy treningu siłowym (albo w ogóle) nie patrz na wagę tylko na to jak zmienia się ciało (dobra sprawa to foty 1 na tydzień w tym samym miejscu z tym samym oświetleniem). Waga może stać w miejscu a tkanka tłuszczowa może iść w dół. No i pytanie jaką masz dietę bo przy 5x5 trzeba jednak coś jeść
  • Odpowiedz
@AaBbCcDdEeFf: na moje oko to nie bedziesz miał wystarczajaco kalorii zeby progresowac - 5x5 to juz masz 3 treningi w tygodniu a do tego coś tam spalasz w ciagu dnia wiec jak chcesz tracic wage to poczytaj o tym treningu troche i powedz dietetykowi jak to wyglada - niech ci dobierze cos do tego bo 1800 to zdechniesz po 6 tygodniach i sie zatrzymasz bez progresu :)
  • Odpowiedz
@Okex: Siłke opuściłem po dwóch miesiącach, zacząłem cardio - rowerek, spacery. Przez ostatnie tygodnie waga mi stała w miejscu i mega mi samopoczucie spadło, ale wreszcie spada powrotem( ͡° ͜ʖ ͡°). Aktualnie -25kg, 20kg to go
  • Odpowiedz