Wpis z mikrobloga

@PanDenar
@Trollunio

Jezu jeśli to prawda to moje heheszkowananie, że mają kompleks względem Apple niestety się potwierdza. Tylko teraz pytanie, co kupić w przyszłości zamiast OP ( ͡° ʖ̯ ͡°). To były tak dobre, szybkie, proste i tanie telefony...
@PanDenar: Nie wiem ile w tym prawdy że to 1+6, ale wygląda ładnie! Tył też piękny, ciekawe jak drogie będą plecki na wymianę bo pewnie max 2 tygodnie i będzie po nich.
@akado: w jakimś stopniu każdy telefon jest kopia, ale nie wszyscy perfidnie kopiują tak charakterystyczne cechy jaka notch z iPhone x czy zakrzywiony ekran z galaxy S. Szkoda że OnePlus, które miało swoją tożsamość, az tak zżyna z apple. Sam mam OnePlus 5t do tej pory myslalem ze następny bedzie op6 ale teraz juz wiem ze na 100% nie
@dolOfWK6KN
@akado Wiecie, ja jak najbardziej zdaje sobie sprawę, że po pierwsze - telefony są mega do siebie podobne i to jest normalne, nie czepiam się tego. Dwa - Apple nie wymyśliło tak naprawdę nic takiego, czego nie byłoby wcześniej, ale jednak mają taką pozycje na rynku, że chociażby kształt wyświetlacza stał się właśnie dzięki nim popularny. Chodzi mi o to, że zrobienie teraz telefonu z takim kształtem ekranu jest ewidentną kopią