Wpis z mikrobloga

wrzuciłem wywiad z Danielsem
https://www.wykop.pl/link/4185195/90-tego-co-uwaza-sie-na-swiecie-za-polski-antysemityzm-to-historie/
nie mi oceniać czy jest on dobry czy zły
jest to jedna z opinii wyrażona przez Żyda o obecnej sytuacji.
Śmieję się z #neuropa która zakopuje to znalezisko. W dawnych czasach, każdy głos w dyskusji o ile był wyrażony kulturalnie zasługiwał na wysłuchanie. Nikt mi nie zarzuci, że w kwestii stosunków polsko-żydowskich blisko mi do #4konserw ale to co robi #neuropa jest zwyczajnie żenujące.
  • 8
@bijotai: Wystarczy zła domena i automatycznie będzie zakopane. Tutaj masz wpolityce więc ciężko o główną.

Uważasz, że nie warto?


@bijotai: W tej debacie nie mają znaczenia sensowne argumenty i sposób ich artykułowania. Z jednej strony "warto" słuchać każdej strony. Z drugiej to dalej jest wojenka polsko-polska z izraelskim tłem. Niestety.
@Primusek: ależ skąd. Przecież to raz na zawsze skończyłoby problemy z Żydami w Auschwitz. Fundacja nadzorująca Muzeum złożona z Żydów plus Polacy, Romowie, Rosjanie, Czesi, Białorusini, Węgrzy, Francuzi i kraje byłej Jugosławii a byli i więźniowie z Albanii, Belgii, Danii, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Norwegii, Rumunii, Słowacji, Szwajcarii czy Włoch skutecznie prowadziłaby normalną działalność bez udziału gierek politycznych.