Wpis z mikrobloga

@Little_Juice: Nawet by mi się podobał, ale ten dziwnie wkomponowany licznik po peugeotowskiemu to dla mnie dyskwalifikacja. Serio te umieszczenie liczników to jest jedyny powód dla którego nigdy nie będę rozważał nowych peugeotów
  • Odpowiedz
@Little_Juice Nie wiem dlaczego ludzi tak się jarają tym Peugeot. On po prostu wygląda dobrze, ale na tle gównianych poprzedników. Lecz czy wygląda tak super w porównaniu do innych aut w tej klasie ocenię tylko na żywo
  • Odpowiedz
@Eternit_z_azbestu: Piszesz jakby topowa wersja była jakimś wyznacznikiem jakości danego modelu. Taki Passat może i ma 280KM, ale co z tego jak 98% sprzedanych egzemplarzy to 1.6/2.0TDI lub benzyny 1.4/1.8.
  • Odpowiedz
  • 0
@Stitch A jak tą mke poznałeś jak one wszystkie takie same?;)

@Little_Juice Tak, i to dlatego Audi, Mercedes, i BMW mają chore wersje dla maniaków, że są budowane dla ludzi których nie interesuje motoryzacja. Ty chyba uważasz, że motoryzacją można się interesować tylko i wyłącznie od strony estetycznej(w tym przypadku mocno dyskusyjnej i wykonanej #!$%@?, nawet na jakichś filmikach ludzie już zauważyli "idealne" spasowania blach).
  • Odpowiedz
Po pierwsze gdy widzę w lusterku Audi to nie mam pojęcia czy to A3 czy A8

nie no wcale audi i bmw wszystkie serie nie wygladaja tak samo.


@Stitch: @Little_Juice:

To są chyba najgłupsze argumenty jak już nie ma się do czego przyczepić. Wystarczy przecież powiedzieć, że się daną marką nie interesuje, skoro nie potrafi się rozróżnić w lusterku poszczególnych modeli. Niektórzy klienci lubią ewolucję, a inni rewolucję. Skreślanie danej marki tylko za to, że zachowuje spójność stylistyczną jest bez sensu. W BMW, Audi i Mercedesie nawet w obrębie danego modelu, w zależności od wyposażenia i silnika to mogą być zupełnie różne samochody. Bogato wyposażona Seria 3, lub A4 z mocnym silnikiem i sportowym zawieszeniem, jednocześnie ze sportowymi fotelami i lepszymi hamulcami, to będzie zupełnie inny samochód z punktu widzenia kierowcy niż wersja podstawowa, gdzie płaci się tylko za znaczek. O M3 i S4 i RS4 już nie wspominam, bo to
  • Odpowiedz
@poczekaj: V90 jest ładne, tylko V60 to zmniejszone V90 (,)

ostatnio jest tyle ciekawych premier (Giulia, Stinger...


bardzo mi się podobają,
a wyobrażasz sobie teraz gamę modelową,
  • Odpowiedz
@Little_Juice: Ale widzisz, Ty oczekujesz różnorodności, a ja na to patrzę zupełnie inaczej. Rzadko kiedy ktoś jednocześnie kupuje 2 auta tego samego producenta. Przynajmniej ja nie znam nikogo, kto jednocześnie ma A6 i A4. Zdarza się, że czasem mąż ma A6, a żona np. A3, ale widać takim ludziom to odpowiada. Mi to jest zupełnie bez różnicy czy A6 i A4 mają podobną sylwetkę i wygląd w lusterku, bo i
  • Odpowiedz