Wpis z mikrobloga

Jeśli spotykasz na imprezie loszkę i przegadujecie pół imprezy i potem dowiadujesz że ma chłopaka i nie piszesz ale po tygodniu ona inicjuje rozmowę i ta rozmowa trwa kolejne dwa to znaczy że co? Jak poznać, że to #friendzone ?
#rozowepaski #rozwojosobistyznormikami #problemypierwszegoswiata #zagadka
Kotek dla atencji
satanhatesus - Jeśli spotykasz na imprezie loszkę i przegadujecie pół imprezy i potem...

źródło: comment_t1m2zhCJG6o9ZEsukpbhd38bPOzrL0b4.jpg

Pobierz
  • 22
@satanhatesus: FZ sytuacja, gdy jedna strona jest w drugiej zakochana, ta zaś bez skrupułów to wykorzystuje dla swoich korzyści mamiac pierwsza nadzieja związku w przyszłości.

Rozmowa osoby w związku z singlem to nie FZ zdecydowanie. Może po prostu polubila Cie jako człowieka? Ciekawego rozmówcę?interesujaxa osobę?
Przecież między kobietą, a mężczyzna moga istnieć również relacje, które nie sa nacechowane erotycznie..
Pomyślałeś o takiej opcji?
@agaja: Myślałem. Myślałem sporo. Z natury jestem dość konkretny i nie znoszę rozmów o niczym, a nasze obecne tak wyglądają czasami. Jeśli to tylko przyjacielska relacja to #!$%@?ę rozmowy o niczym. Jeśli chce porozmawiać ale sama nie wie o czym to naszą znajomość zakończę jak na to zasługuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kasiknocheinmal: Tak. Słyszałem takie plotki. Szukam sensownego wytłumaczenia żeby nie zrobić nic głupiego. Zepsułem jedną relację nie angażując się w porę i dowiedziałem się, że to moja wina. Pozdro Ola
Jak dać komuś wybór, żeby sytuacja była jasna dla wszystkich?
@satanhatesus: jeśli jest w związku to się nie angażuj na pewno -dla mnie w tej kwestii sprswa jest jasna. osoba zajeta=calkowicie niedostępna/nietykalna.

A skoro nie jesteś zainteresowany relacja kolezenska, to albo jej napisz, że nie lubisz pitolenia o d... Maryny to jej to wyjaśj lub przestań odpisywać /rób to zdawkowo.
@satanhatesus: no raczej tematy wynikają w trakcie rozmowy albo wyplywaja jako skojarzenie itd.
Raczej rzadko się do kogos pisze "siema pogadajmy o ..... ".

Z tego, co piszesz to ja odbieram to tak, że nie jesteś zainteresowany nia konkretnie jako czlowiekiem i osoba, wiec może odpusc :)