Wpis z mikrobloga

Mirki, Murki, Mirabelki jak nazywa się system organizacji pracy i rzeczy w firmie? Zapomniałam nazwy ,a teraz by się przydało. Nie jest to #kanban. Chodzi o to, że wszystkie rzeczy mają swoje miejsce, jest to po podpisywane. Np nożyki dolna szuflada po prawej stronie, dokumenty takie szafa taka i taka. Ktoś coś wie? #organizacja #korposwiat #zarzadzanie #pytanie #pytaniedoeksperta Z góry dziękuję czy jak ktoś woli Thank you from the mountain!( ͡º ͜ʖ͡º) ;>
  • 31
@Mirekzkolega: oj stary, to nie w januszexie, rewolucji nie będę robić. Chodzi o to, że mam tyle dokumentów, codziennie dochodzą nowe a sezon się rozkręca. Na starcie -8 dni. Chcę sobie ułatwić pracę. Czym szybciej zapanuje ład i porządek a dokumenty będą odpowiednio posegregowane tym będzie się mi lepiej/milej i efektywniej pracować.
@matwes: oj kolegu, już wiem że na zostanie nie ma tam szans bo likwidują stanowiska, póki co walczę o dobry PR i po prostu przez ten czas który mi został chcę żeby dobrze mi się pracowało. Dziękuję! Mogę się jakoś oddżwięczyć? Powinnam mieć jakieś notatki z zarządzania czy innych takich gdybyś potrzebował to pisz! Dziękuję!