Wpis z mikrobloga

Pizza Kurczak BBQ to jedna z moich ulubionych pozycji jeśli chodzi o pizzę w wersji międzynarodowej. Jej głównymi składnikami jak sama nazwa wskazuje jest pierś z kurczaka oraz sos bbq świetnie uzupełniany przez czerwoną cebulą oraz ser mozzarella.

W pizzy tej w przeciwieństwie do większości nie używamy też sosu pomidorowego. Wiem, że część z Was nie będzie przekonana co do tego przepisu, ale uwierzcie mi jest naprawdę dobra i raczej nie będziecie żałować jeśli zdecydujecie się ją przyrządzić ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli chcecie możecie zastąpić pierś z kurczaka piersią z indyka.

Linki:
- przepis na pizzę Kurczak BBQ
- ciasto na pizze
- przepisy na inne pizze
- sposoby przechowywania ciasta
- jak piec pizzę w piekarniku elektrycznym
- sos pomidorowy do pizzy

Jeśli macie jakieś pytania, to piszcie śmiało tutaj lub na priv. Każdemu postaram się w miarę możliwości i wiedzy pomóc :)

-----------------------------------------------------
#kuchniamg78 #gotujzwykopem #pizza #jedzenie #kuchnia #jedzzwykopem
Pobierz MG78 - Pizza Kurczak BBQ to jedna z moich ulubionych pozycji jeśli chodzi o pizzę w w...
źródło: comment_HYY0UHWvqQZRH8KXuk5oE06Y2WKBCNIS.jpg
  • 39
@MG78 nie odpisujesz mi na privy ;(

To będzie pizza na dowóz tylko , lokalne miejscowości chce zaopatrywać bo brak tu konkurencji a mam lokal za który nie muszę płacić. I tak robię research jaki piec kupić. Opalany drewnem by się nie sprawdził bo to ludność wiejska więc ciasto musi być grube i pitca wiele nie może odbiegać od tych gniotów z miasta które jedzą. Grube ciasto + dużo składników to taka