Wpis z mikrobloga

Jak w dzisiejszym świecie można nie mieć prawa jazdy? Można to tylko wytłumaczyć lenistwem, bo na pewno nie brakiem kasy. Te 1,5k każdy ogarnięty siedemnastolatek zarobi w wakacje w McDonaldzie czy innej Żabce. Dla mnie młoda osoba bez prawka to pierwsza oznaka niezaradności życiowej. Nie wyobrażam sobie funkcjonować bez auto.

#przemysleniazdupy #prawojazdy #przegryw
  • 77
  • Odpowiedz
  • 256
@Zakakaikane posiadanie prawka ok, ale gorzej z posiadaniem auta w które trzeba cały czas pchać pieniądze. A niektórzy skoro wiedzą że na auto nie mają co liczyć to mają #!$%@? w prawko jak sądzę
  • Odpowiedz
  • 3
@pepkodziobak bo sobie tak wmówiłeś, nawet jak teraz ci niepotrzebne to każdy ogarnięty człowiek myśli na przód
@Rewolucjonista_przegrywu wspolczuje
@Minczyk rozumiem, że nie każdego może stać na auto w wieku 19 lat ale prawko to takie must have

@MechanicznyTurek typowa postawa bierna, jak dla ciebie półtorej tysiąca sztuka jest zarobić w pół roku no to cóż mogę Ci powiedzieć. I nie ma kompletnie znaczenia czy pochodzisz że wsi
  • Odpowiedz
  • 4
@kantek007 xD? Mieszkam w dużym mieście i nie wyobrażam sobie marnować codziennie od kilkunastu minut do nawet kilku godzin na przejazdy komunikacja. A co w przypadku nagłych wypadków? Wypadów weekendowych? Podwiezienia babci do lekarza czy na lotnisko? Etc.
  • Odpowiedz
@Zakakaikane: ja nie zdalem 3 razy i to #!$%@?. Jakies polaczkowe gowno nauki i gowno egzamin w wordzie. Swiat idzie do przodu, kazdy cywilizowany czlowiek jezdzi na automacie. W przyszlosci beda samochody sterowane przez komluter w a Polsce jazdy na lewarku i placyk xddddddd
  • Odpowiedz
@Zakakaikane: to co to za miasto? widocznie masz kiepską komunikację. do pracy samochodem jeździłbym godzinę, a parkując na stadionie i wsiadając w metro zajmuje mi to 40 minut. 50 minut autobusem do metra.
  • Odpowiedz