Wpis z mikrobloga

@czarnobiaua: zawsze chciałem mieć A4000. A1200 mam w E/BOKSie. Poza tym - jednak A4000 jest lepiej przystosowana do rozbudowy. Kolejnym etapem będzie Mediator i jakieś GFX, a potem czekam na Sonneta.
@czarnobiaua: albo odpalenie ShapeShiftera z rozsądną prędkością. Tych dem też wcale nie jest pięć na krzyż. Jak pisałem, docelowo tam będzie siedzieć Sonnet (jak go wreszcie opracują). Miejmy nadzieję, że do tego czasu ta Ami będzie jeszcze żywa.
Ja wiem, że to sztuka dla sztuki. Dlaczego to zrobiłem? Bo mogłem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OSH1980: Jeśli mówimy o wydajności, to nie przybliży nawet do Raspberry PI :)

O ile w ogóle uda się tę kartę kupić, bo po pierwszych zachwytach nad możliwością podpięcia najszybszego dotąd PPC ludziom opadły siusiaki, kiedy się dowiedzieli, że nie da się tego kupić, a jeśli już się gdzieś pokaże, to za taką cenę, że HOHO! :) Niemniej szacun dla ludzi, którym się chciało pisać .library do tego.
@czarnobiaua: o ile wiem, to oni pracują nad nową wersją karty. W sumie trochę dziwne, że tego nie można kupić, przecież to była karta do Maców. Elbox też zapowiadał swojego SharkaPPC i na zapowiedziach oraz prototypie się skończyło - a to był lekko zmodyfikowany Sonnet.
@adachoo: Prawie.. na dziś to jest 1800 za Ami, 1400 za A3640/060, 300 za klawiaturę, 60 za mysz i prawie 500 za M1438S. Do tego chyba 40 EUR za OS3.9. A jak sobie doliczę Mediatora za 1400, jakieś GFX za 300 i Sonneta za prawie 500 EUR (o ile wyjdzie), to się cenowo zbliżę do i7 obok. Niestety, amigowanie jest bardzo drogie.( ͡° ʖ̯ ͡°)