Wpis z mikrobloga

@tomkers: a po co przestawiać? Inżynierowie iPhone się nie mylą i wiedzą jaka jest optymalna głośność budzika. Perfekcji się nie zmienia.
Musisz zainstalować aplikację do zmiany głośności budzika z appstore. 9dolarow chyba. Szukaj jako alarm volume. Ale bez roota chyba nie zadziała
@nietopies: O to jest ciekawe. A powiesz mi jak to będzie wyglądało. Wyłącze opcje sterowanie wiec dzownek bedzie mial swoją własną głośność, ustawie sobie volume z wysuwanego na całą resztę. Kładąc sie spac włacze wyciszenie tym fizycznym przełącznikiem - z jaką głośnością zadzwoni budzik? (czy w ogole xd) ?
@tomkers: Z tego co słyszałem to budzik zadzwoni nawet jak masz wyłączony telefon ale tego nie testowałem nigdy więc nie wiem xD fizyczne przełączenie suwaka nic nie robi bo budzik ma priorytet tak jakby więc zadzwoni i tak i tak. Najlepiej przetestuj sobie, ustaw budzik teraz i najpierw ustaw na minimalną głośność, potem na maksymalną. Wszystkiego się dowiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@irmscherqp: Wybierz kolejno opcje Ustawienia > Dźwięki i haptyka.
W obszarze Dzwonek i alerty przeciągnij suwak w prawo lub w lewo, aby ustawić głośność. Podczas przeciągania suwaka będzie odtwarzany dźwięk alertu o zmiennej głośności.
Włącz funkcję Zmieniaj przyciskami, aby za pomocą przycisków głośności na urządzeniu zmieniać natężenie alarmu.