Wpis z mikrobloga

Szukam aplikacji do zrobienia listy zakupów, ale taka, żeby na bieżąco wrzucała to do chmury. I żeby na dwóch telefonach można się zalogować jednocześnie. Tzn jak mi coś się przypomni co mam kupić to wpisuje tam do listy, jak żonie się coś przypomni to włącza apke u siebie i dopisuje, jednocześnie widząc od razu aktualną listę. Wiem, że jest coś od Google, ale jak mamy osobne konta Google to nie da rady
#aplikacje #android #zakupy #dom
  • 11
  • Odpowiedz
@klokupk: Też polecam listonic. Znacznie wygodniejszy niż zwykład lista teksowa na telefonie. Wygodnie odznacza się kupione rzeczy, podpowiada przy wpisywaniu i oczywiście można ją sharować z inną osobą.
  • Odpowiedz
hyba najprościej dokumenty google sobie udostępnić bez dodatkowych apek


@mateusz-glogowski: najprościej? tzn jak odhaczasz w sklepie co kupione? Edytujesz plik excela pchając jednocześnie wózek?

Listonic ludzie chwalą, chociaż wg mnie o wiele lepszy jest ourGroceries. Do tego można zdefiniować przepisy wraz z ilościami składników. Czyli jeśli masz przepis na rosół i w nim 4 marchewki, oraz przepis na surówkę z marchewką i w nim 2 marchewki, i chcesz kupić składniki do
  • Odpowiedz