Wpis z mikrobloga

Jak myślicie opłaca się kupić za 224$ Xiaomi Mi A1 4/64Gb z Gearbest z Europejskiego magazynu z przesyłką Register Air Mail ? Chodzi mi konkretnie o czarną wersję bo białe są w niższej cenie.
#gearbest #xiaomi #bangood
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@111krzysiek111: Nie opłaca się. Za 50 zł więcej kupisz to samo od polskiej firmy jako polski konsument a więc z prawem do reklamacji przez 2 lata i możliwością zwrotu. Jak ma zarobić któryś z Januszy to lepiej żeby to był nasz a nie Chiński Janusz

a co do Mi A1 to ja bym wolał poczekać na Redmi Note 5 - lepszy aparat, lepszy procesor, lepsze właściwie wszystko. Chyba ze masz
  • Odpowiedz
@111krzysiek111: Trafił do sprzedaży, ale w Indiach - http://www.business-standard.com/article/technology/buy-xiaomi-redmi-note-5-note-5-pro-from-flipkart-mi-store-today-118022200088_1.html

Gearbest / Banggood myślę, że tak na początku marca pojawi się wersja International z syf miui. Na razie świętują Chiński Nowy Rok a to wprowadza bardzo wiele zamieszania w spedycji i normalnej pracy.

Wersja global z europejskimi bandami to trudno powiedzieć - jakikolwiek termin od kwietnia do końca wakacji brzmi realnie
  • Odpowiedz