Wpis z mikrobloga

#tinder #cntstory #coolstory
Niedawno umówiłem się z typiarą w galerii, mieliśmy sobie pochodzić i pójść na kawę. Pominę bzdety, więc gdy byliśmy już w kawiarni ona powiedziała mi, że wypije sobie czarna kawe, odpowiedziałem jej, że ja wezmę sobie z mleczkiem. Podszedłem do kasjerki i poprosiłem kawę z mlekiem. Wtedy ta Karyna wyskoczyła z tekstem, że z chamem to ona się nie będzie zadawać i wyszła XD. W sumie nie jestem pewny o co jej chodziło. Czy o to, że zamówiłem kawę pierwszy czy może za to, że jej nie ufundowałem xD
  • 13
@ChoNoTu Juz olać zasady płacisz, czy nie. Bardziej chodzi o to, że mogłeś zamówić, ale ona za siebie zapłacić. Sama byłabym zdziwiona w takiej sytuacji, ale dla mnie to oczywiste, że idę z osobą towarzysząca do kasy zamówić coś. (°°
@CytrynowaKobieta: też tak myślę, ale kolega ubezpieczył się przed sytuacją typu "hehe, ty zamawiałeś tą czarną, więc ty płacisz, a ja nie mam i tak pieniędzy hihi. Śpieszę się dać dupy takiemu jednemu, bo już dostałam dzisiaj dzienną dawkę atencji i #!$%@?łam o czymś nudnym i nic nie znaczącym. Trzymaj się, może następnym razem w jakiejś restauracji?".

@ChoNoTu: Wychodzi na to, żeby nie rozmawiać o tym co chce się zamówić,