Wpis z mikrobloga

@daniel-nowak123: Nie spekuluje krótkoterminowo. Spada, bo leci fala spadkowa, jakby sprzedawali bo widzę czerwone. Kordek chyba zapytał podczas prezentacji: Czy ktoś rozumie wszystko o czym mówimy? (jeśli dobrze zrozumiałem) I chyba tylko kilka osób podniosło rękę. Informacje o relaunch muszą się rozejść i przetrawić na prosty język.
Długoterminowo zakładam duże wzrosty. (Moje zdanie)
@daniel-nowak123: To sprzedadaj... Jak już pisałem, nie interesuje mnie do ilu spadnie teraz lisk. Gram długoterminowo, pod koniec roku najwcześniej sprzedam. Relaunch wypadł bardzo dobrze. Tak jak się spodziewałem. Profesjonalnie, rzetelnie, bez fajerwerków i klaunów z tamburynem. Za miesiąc konferencja token 2049, później wydanie core w ciągu 4-6 tygodni, wejście na kolejne giełdy, wydanie sdk, nowe ico
@daniel-nowak123: Raczej nie. To nie jest konferencaja liska, oni sie tam będą głównie reklamować i będą jednymi z wielu. A wzrosty być może po konferencji (zależy jak się zaprezentują, chodzi o rozgłos, i szukanie inwestorów) ale też bym się nie spodziewał czegoś wielkiego, jak już to wzrosty będą na przełomie marca/kwietnia, wtedy wychodzi core i wzrosty powinny być spore