Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z #netflix na Panasonicu 40ES400. Filmy nie odtwarzają mi się w jakości większej niż HD(nawet wydaje mi się, że to nie jest HD720p tylko jakieś SD480p ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak samo filmy i seriale które powinny być po polsku to nie są - nie mam możliwości wyboru polskiego języka napisów i/lub dźwięku.
Posiadam plan Premium Netflixa. TV zakupiony jak i używany w Holandii. Internet mam dobry (jak na te warunki) T-mobile, mobilne LTE, prędkości mam 15-40Mbps ale średnio utrzymuje się w granicy 20Mbps. Youtube, chilli, inne VOD latają ładnie w FHD1080p a nawet i czasami w 4K odpalam bez problemów z buforowaniem. Jedynie mam problem z Netflixem i na TV i na komputerze.
Ktoś mógłby pomóc mi rozwiązać problem z tym związany?
#netflixpl #smarttv #panasonic może ktoś z #holandia używa netflixa i pomoże coś?
  • 10
@borysszyc: wszystko zależy od jakości łącza, jak stream nie wyrabia to najpierw obcina jakość abyś mógł oglądać.
Napisy zawsze będą ostre jak żyleta bo nie są wmuxowane w film :)

Zapewne kiepskie, to za ile płacisz nie oznacza że tyle będziesz miał zawsze do serwerów netflixa (zwłaszcza jeśli lecisz przez jakies proxy, etc..)
Mało to ogląda na netflixa na urządzeniach mobilnych, więc pewnie nikt tam w holandii nie myślał aby postawić
@borysszyc: no niestety, netflix wykrywa że zmieniasz kraj i nie oferuje polskich napisów/lektora... czasem są, czasem nie ma - zależy od filmu/serialu. Nie da się tego zmienić. A twoja koleżanka mogła mieć po polsku bo to po jakimś czasie dopiero zmienia twój kraj.