Wpis z mikrobloga

Kochani tragedia, przejechano mi kotka (,) Przed chwilą wróciłem od weterynarza pani opatrzyła mu rany podała przeciwbólowy, antybiotyk i miejmy najdziemy ze nie ma odmy bo to wtedy będzie wyrok dla niego. Jeśli będzie wszystko dobrze to jutro na rentgen i szycie. Najprawdopodniej ma złamana miednice. Trzymajcie kciuki żeby się wylizał bo ja nie wiem nie ._. #kot #koty #kitku #pokazkota #zalesie
MosleyOswald - Kochani tragedia, przejechano mi kotka (╯︵╰,) Przed chwilą wróciłem od...

źródło: comment_wXhGx36UP400EBAvxltP7IVfrpW1FR2Z.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Narazie nic mu nie chciałem podawać do jedzenia


@MosleyOswald: Daj mu niewielką ilość czegoś smacznego. U kotów głodówka może być niebezpieczna. Jak nie zje to nie wciskaj na siłę.
Jaka miejscowość?
  • Odpowiedz
@MosleyOswald: pewnie mu ze 3 życia odjęło, ale się wyliże. Pamiętam jak kiedyś dziadek traktorem jednym kołem przejechał najpierw psa, później za jakiś czas kota i "nic" im nie było. Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale tak było. Miałem wtedy jakieś 6 lat. To było jeszcze w XX wieku. Ehh...

  • Odpowiedz
@MosleyOswald: Nigdy nie zrozumiem po co bierzecie zwierzęta skoro później dajecie im samowolkę poprzez wywalanie ich na dwór, a później #!$%@? wpisami „dejcie plusa dla kota bo zdech”. Mimo wszystko mam nadzieję, że się wyliże, a Ty pójdziesz po olej do głowy.
  • Odpowiedz
@Trollica: Nigdy nie zrozumiem po co bierzesz zwierzęta by trzymać je w klatce nie dając im wolności. Wiesz co to empatia ? Nawet koty ją mają ale ty przeliczasz życie zwierzęcia na plusy. Mimo wszystko mam nadzieje że menopauza przejdzie i skończysz tą żenadę. @MosleyOswald: Będzie dobrze koty to #!$%@? w oszukiwaniu przeznaczenia :) daj znać jutro co tam i jakby wyszły komplikacje wołaj wspomogę.
  • Odpowiedz
@OgryzekSarmaty: Rzeczywiście, lepiej wypuszczać kota na wolność żeby mógł sobie szczęśliwie zdechnąć pod kołami samochodu albo zagryziony przez psa, pieprznij się w pusty łeb i nie wołaj mnie do swoich żałosnych wypocin.
  • Odpowiedz
z zwierzęta by trzymać je w klatce nie dając im wolności. Wiesz co to empatia ? Nawet koty ją mają ale ty przeliczasz życie zwierzęcia


@OgryzekSarmaty: ja tam widzę różnicę między mieszkaniem/domem z kocimi atrakcjami typu drapak pod sufit do wspinaczki i obserwacji + osiatkowanym balkonem/tarasem(zazna promieni slonecznych i moze zaobserwowac) + wyprowadzaniem na spacery a trzymaniem w klatce

@Trollica: ja akurat pilnuję i wyprowadzam na szelkach, ale
  • Odpowiedz
@OgryzekSarmaty: no widzisz, ja chętnie bym spała po 16 godzin na dobę, miała tak dostosowane wszystko jak kotka dla siebie i dostawała ulubione jedzenie pod nos. Nawet na smyczy mogę wychodzić.
No ale nigdzie nie ma takich ofert :/
  • Odpowiedz