Wpis z mikrobloga

@RYSZKRE8888: O c--j, serio nie znasz historii Polski? xD
Wypożycz kilka książek o Polsce międzywojennej, poczytaj i wróć do dyskusji bo nie będę tracił swojego czasu na dyskusję z osobą mającą zerową wiedzę o własnym kraju.
  • Odpowiedz
  • 0
@4kroki przez Ciebie straciłem godzinę. Włączyłem sobie z proponowanych pod tym filmikiem najlepsze sceny z "Poranku Kojota" (C-----y film swoją drogą) , następnie najlepsze z sceny z Wojny Polsko-Ruskiej i coś jeszcze czego nie pamiętam. Dziękuję.
  • Odpowiedz
@RYSZKRE8888: > Piszesz o Piłsudskim
Aj, przepraszam. Szybko odpisywałem i tak sie stało. Zwracam honor i zyskujesz w moich oczach nie wymieniając tego c---a Piłsudskiego, który moim zdaniem był największym szkodnikiem w ostatnich 100 latach historii Polski.
  • Odpowiedz
Zdecydowanie do tej sarmackiej bo nawet nie wiesz, że fizykiem lub chemikiem się zostaje po odebraniu odpowiedniego dyplomu uczelni wyższej, a nie jako gówniarz w gimnazjum.


@chanelzeg: Ty za to - jak widzę - zdecydowanie zaliczasz się do grupy lewackiej. Bo masz tzw. luźne podejście do pojęcia prawdy.
FYI: absolwenci techników chemicznych z tytułem zawodowym "technik chemik" bądź pokrewnym, jak również absolwenci zasadniczych szkół zawodowych o profilach chemicznych mają pełne prawo, żeby kopnąć Cię w dupę.
Ponadto - nie trzeba mieć żadnego dyplomu, żeby być chemikiem. Wystarczy zajmować się chemią. Czego dowodem - większość ludzi, których nazwisk uczyłeś(?) się w szkole poznając podstawy
  • Odpowiedz