Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki bylo juz chyba wiele watkow w podobnym temacie, ale stwierdzilem ze i ja napisze... Nadmienie na wstepie ze "nie ma bolca na boku". Z moim #rozowypasek nie uklada nam sie najlepiej, wszystko od momentu narodzin dziecka. Jestesmy ze soba juz 11 lat nasz #gowniak to 3 lvl. Seks to dla niej najgorsze zlo jakie moze byc, a ja jako facet wiadomo potrzebuje. Nie okazuje mi zadnych uczuc, nie cieszy sie z prezentow, kwiatow etc, a jak przychodze do niej i zaczynam cos dzialac to slysze "nie teraz moze jutro, moze wieczorem". Twierdzi ze jest zmeczona i nie ma na nic sily. Zasypia o 20 z mlodym i wstaje o 6. Ja od paru miesiecy spie w salonie, nie chce spac przy niej zeby mnie nie kusilo i przede wszystkim zebym po raz kolejny nie zostal odrzucony, bo strasznie boli. Salon to i tak nadzieja ze przyjdzie do mnie i ... Chociaz sie przytuli ale oczywiscie na marzeniach sie konczy. W sobote w koncu na ten temat porozmawialismy (po tygodniowym nie odzywaniu sie do siebie, szczegolnie z mojej strony bo mialem tego wszysykiego juz serdecznie dosyc- moze glupie i szczeniackie) i powiedziala "to prawda odsunelam cie na dalszy plan, a to uczucie to juz nie to samo co bylo", odnosnie seksu powiedziala "po prostu mi sie niechce, nie czuje tej potrzeby". Nie wiem co mam robic. Caly czas o tym mysle kocham ją jak i mlodego ponad wszystko, zycie bym za nich oddal .... A tu taki zonk :( wspomnialem ze nie ma bolca na boku... Przefilowalem wszystko co moglem, telefon sluzbowy, prywatny, laptopa sluzbowego, prywatnego, maile, prywatne sluzbowe...tego tak dobrze ukryc sie nie da. Pocieszcie chociaz .... Albo i nie jak chcecie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 38
znajdź se pieroga na boku

Jeśli lekarz nie pomoże to pozostaje rozstanie albo bolec na boku

w tym wypadku pieróg na boku


@malutka_Asienka @Rosanemable @bylymylypyly: super porada bulwo, potem rozwód z orzeczeniem o winie i op zostanie z alimentami, a królowa lodu z chatą, dzieckiem i samochodem

pierwsze co op powinien zrobić, to udokumentować swoje nieszczęście i wnieść o rozwód, bo nie sądzę, że uda mu się pieroga na boku ukryć
@D_Train: dlaczego op ma płacić alimenty? powinien wnieść z orzeczeniem o winie, oczywiście to nie takie proste i musiałby najpierw #!$%@?ć cały taniec przygotowawczy - terapia małżeńska, ona oczywiście odmówi, kolejna próba terapii, nieudana, pół roku - rok i materiału wystarczy na dobrą sprawę

co za czasy, ożeń się z pomyłką i zostań z alimentami XD