Wpis z mikrobloga

@wunder_baum: @solo_ta: @b0NUS4: Takie zjeżdżanie tylko pozornie zwiększa bezpieczeństwo. Prawda jest jednak taka, że faktycznie zjeżdżanie "na margines" by dać się wyprzedzić zwiększa ilość niebezpiecznych sytuacji.

Po pierwsze prowokuje do wyprzedzania wtedy gdy nie powinniśmy tego robić. Czy to coś z przeciwka czy to linia ciągła czy to węższy pas. Po drugie prowokuje to do niebezpiecznych zachowań typu 3 auta obok siebie na jezdni. Po trzecie
  • Odpowiedz
@rozekpl jak ktoś się nie boi to niech tak robi, zawsze to ułatwienie dla przecinaków. Ja się oduczylem bezrefleksyjnego puszczania z-----------y, jak jeden tak powoli mnie wyprzedzal, że musiałem awaryjnie hamować, bo na tym marginesie leżała gałąź, a poganiacz oczywiście wyprzedzal na piątym biegu mając na oko 65KM patrząc na styl przyspieszania
  • Odpowiedz
To już jest wyższy poziom wykopowego s----------a. Ale ładnie się wpisuje w kult kierowcy z-----------a, któremu wszyscy powinni uciekać z drogi. Największą zbrodnią według wykopów nie jest z-----------e i zabijanie na przejściu dla pieszych, nie jazda poboczem i zagrażanie pieszym i rowerzystom ale jazda lewym pasem (bo wtedy taki z----------z musi zwolnić a to największy grzech wobec Świętej Przepustowości).
  • Odpowiedz