Wpis z mikrobloga

#android mowcie sobie co chcecie jaki to Android jest zajebisty, a iOS to gowno, ale nie znam zadnego 6-letniego telefonu z Androidem ktory chodzi tak dobrze na wersji systemu sprzed niecalego roku jak iPhone 5 z iOS 10.3.3. Oh wait, nie znam zadnego 6-letniego telefonu z androidem ktory rok temu wciaz mial wsparcie ( )
co prawda jestem jeszcze swieza, ale juz #bojowkaios ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6 lat temu to może flagowce miały 2 GB RAM, niżej to 1 GB lub mniej, co nie jest wystarczające do czegokolwiek bardziej rozbudowanego - przeładowania aplikacji, spowolnienia z powodu słabego CPU itp.


@Thunderlane: w tak niezoptymalizowanym systemie jak Android to 2GB moze byc dzisiaj rzeczywiscie malo. W iOS wystarcza w zupelnosci ( )
  • Odpowiedz
@MangoZjem: zapytaj posiadaczy Mi A1 i podobnych sprzętów z 2 GB RAM czy odczuwają jego braki. Nie widzę masowych narzekań. Optymalizacja iOS polega na wywaleniu całej funkcjonalności przez okno, dziękuję za takie coś.
  • Odpowiedz
@emasele: Przecież Galaxy S5 robi zdjęcia które wyglądają jak g---o. Szczególnie jak jest ciemniej to złapanie ostrości jest sporym wyzwaniem dla Szajsunga. Już Galaxy S2 lepiej sobie z tym radzi. A mając iPhone 5S wyciągam go z kieszeni i robię pstryk i zdjęcie jest ostre :)
Galaxy S5 może chodzi dobrze, ale jak nie zainstaluje się na nim Facebooka, messengera i instagrama. Na 5S mam 3,5 GB wolnej pamięci i
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Mój Huawei P8 lite zepsuł się po 1.5 roku przez to 1.5 roku mój IPhone leżał nie używany, więc wróciłem na 4s'a i wszystko śmiga po 4 latach od zakupu.
  • Odpowiedz