Wpis z mikrobloga

#nba #mecz nigdy nie ogladalem NBA. Czy dzisiejszy mecz gwiazd jest dobra okazja do rozpoczecia przygody? I ktos mi wytłumaczy co to za druzyny? Nie jestem pewien ale pamietam ze za dzieciaka zawsze było mecz gwiazd East i West a teraz jest innaczej czy calkowicie pieprze kategorie?
  • 12
@BieremyGolfa: w tym roku jest zmiana. Szukają możliwości podwyższenia atrakcyjności tego cyrku. Głosowanie było przez fanów i dwóch zawodników czyli LeBron James i Stephen Curry dostali najwiecej głosów. Zostali kapitanami zespołów gdzie za zamkniętymi głosami wybierali sobie druzynę w stylu na zmianę. No i reszta zawodników którzy mieliby być na pdostawie fanów starterami mają ten status i mogą byc dalej starterem w druzynie po wyborze ale mogą z tego zrezygnować.
Czy
@BieremyGolfa: Świetna okazja, żeby zapoznać się z gwiazdami różnych drużyn. Sam mecz to taka bardziej pokazówka niż gra, ale można popatrzeć na ładne zagrania. No i tak, East VS West, czyli gracze z drużyn konferencji wschodniej na konferencję zachodnią, wygugluj sobie które składy do której należą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BieremyGolfa: Ja interesuję się NBA mniej więcej od finałów 2016 i słynnego "Warriors blew a 3-1 lead" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Próbowałem wcześniej, ale jakoś brakowało mi mobilizacji do wstawania w nocy. ( ) Jestem w każdym razie wciąż w znacznej mierze Januszem koszykówki. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że trafiłem bardzo dobrze, być może nawet najlepiej jak mogłem z wyborem pierwszych