Wpis z mikrobloga

@Twinkle: zabieg keratynowy to jeden z wielu jak np olaplex czy komórki macierzyste wszystkie te zabiegi maja na celu poprawić budowę włosa wzmocnić ja wygładzić i przede wszystkim nawilżyć zniszczony bądź osłabiony włos jedyne co różni te zabiegi to trwałość utrzymywania się na włosie i dopasowanie zabiegu do struktury swojego włosa w zależności od potrzeb i celu jaki chcemy osiągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@baabka: Ja zajebiście dbam o włosy, ale wypadają mi garściami przez chorobę. 2 tab Vitapilu + 200-300-200 pantotenianu wapnia tylko ciut pomagają, ale mam to szczęście, że mam już mnóstwo babyhair.
Zastanawiam się czy nie wywalić wszystkiego z SLS i nie zmienić na SLES (wysokoporowate). Zostałby tylko jedwab, bo ma bodajże dodatek.
@to_juz_przesada: jeśli chodzi o zabieg keratynowy nawilżający jak najbardziej on wygładzi ci włosy. włos kręcony lubi być nawilżony a czym bardziej suche włosy tym bardziej się puszą i nie układają pewnie zauważyłaś w kręconych włosach tez jest bardzo ważne żeby były dobrze obcięte i nie degażowane bo to tez nadaje im puszystości