Wpis z mikrobloga

Zawsze, gdy ktos tu zalil sie, ze Polki wybieraja obcokrajowcow do #zwiazki, to trochę smialem sie pod nosem, ze to #stuleja nie moze dziewczyny znalezc i mu smutno. Jednak to mi ostatnio przestało byc do smiechu, gdy po pobieznym przejrzeniu fb i insta odkryłem, ze:

1. Koleżanka leci do Sevilli na stale z poznanym przez neta Hiszpanem.
2. Koleżanka zareczyla sie z Portugalczykiem w Wenecji i chwali sie pierscionkiem w gondoli.
3. Koleżanka jest w związku z Portugalczykiem z Porto i zabiera ja do siebie.

Wszystkie 3 niewiasty to wartosciowe kobiety po studiach, madre, wygadane i przede wszystkim atrakcyjne. Dotarło do mnie, ze nie mam szans na rynku matrymonialnym, ze swoim zyciem w bloku z wielkiej plyty, zwykła robota za smieszne pieniądze i widmem kredytu na 30 lat.
Podaz kobiet w Polsce znacznie sie zmniejsza i rozumiem frustracje ludzi, którzy nie moga nikogo znalezc, siedza na podstronach sluzacych do tarla, jak #tinder i prowadza dyskusje z ksiezniczkami. Samotnych mezczyzn bedzie przybywac i nic tego nie zatrzyma.
#gorzkiezale #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 90
  • Odpowiedz
@pinemaster spoko, Hiszpanie przystojni i ok, ale poza tym mają takie same problemy jak my z robotą, kredytami, kasą, nie musisz w tym polu czuć się gorszy. Hiszpania i Włochy to dla młodych ludzi takie same wyzwania finansowe
  • Odpowiedz
@r4do5 w takiej Hiszpanii kolorowo nie jest, bezrobocie wśród młodych wynoszące 30 kilka procent i przeciętny facet mieszkający z rodzicami bardzo długo, grubo ponad 30 lat.

Taki przeciętny Enrique jest tam postrzegany jako podobnej klasy przegryw co nasz Mirek z brzydkim polackim ryjem i pracą za 1400 złoty.

Oni tu przyjeżdżają i dostają powodzenie, bo są po prostu innej urody, a my jesteśmy tak zaprojektowani żeby lgnac do kogoś mocno różnego od
  • Odpowiedz
@Czerstwa_Bagietka: Wyjście do ludzi i bieganie chyba wam na chu#$%owe mordy nie pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio, proponuje operacje plastyczne, siłownie, jogging, kosmetyki, kremy, zabiegi typu peeling chemiczny, laserowy, maseczki, naprawdę dbajcie o siebie, bo jest tragedia. Byłam parę razy na zlotach wykopków i tak potężnych pasztetów nigdzie nie widziałam. Jedynie ze wzrostem nie można nic zrobić, urodziłeś się poniżej 180cm to #przegryw ale nad całą
  • Odpowiedz
@DestroDevil: Nakładanie tapety to nie jest jedyna rzecz, którą kobiety robią, one wam się po prostu nie przyznają, bo chcą wyjść na "naturalnie piękne", a tak naprawdę stoi za tym ogrom pracy, ale wasze debilne, upośledzone, omamione cipą i cyckami mózgi potrafią dostrzec tylko make up. Zabawne. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@r4do5 za naszego zycia pewnie nie dogonimy, ale stopniowo roznica bedzie sie zacierac.

Co mnie boli, to, ze dla Polki jestem smieciem i opcja rezerwowa. Tego nauczyła je popkultura i seriale. Zbrzydlo mi zycie w Polsce, wiec jest mi wszystko jedno, czy ten mityczny zachod dogonimy.
  • Odpowiedz
Samotnych mezczyzn bedzie przybywac i nic tego nie zatrzyma.


@DerMirker: xD

W Warszawie w grupie wiekowej 25-39 lata, na koniec 2015 r. było o ponad 12% więcej kobiet niż mężczyzn. Statystycznie prawie co ósma kobieta w tym wieku nie ma szans na znalezienie partnera. 10 lat wcześniej sytuacja w tej grupie wiekowej była korzystniejsza: 106 kobiet przypadało na 100 mężczyzn.


Na koniec 2015 r. we wszystkich grupach wiekowych wśród mieszkańców Warszawy
  • Odpowiedz
@DerMirker: To skumaj motyw. Mieszkam w uk, mam dobrą i nieźle płatną pracę, w dodatku studiuję, oszczędzam, dbam o siebie, mam pasje i ogólnie jestem nawet ogarnięty.
Dziewczyny robiące po nocach w jakichś gównopracach za minimalną mnie nie chcą xD
  • Odpowiedz
@DerMirker: Jednego, czego nie zrozumiem w wywodach na temat Polek wiążących się z obcokrajowcami (i nie piję tu do OP-a, bo tu akurat tego nie ma) jest to, że Polka wiążąca się z kimś spoza Polski jest niemalże zdrajcą narodowym, natomiast Polak w analogicznej sytuacji jest korzystającym z życia wygrywem. :) Akurat sama mam partnera Polaka więc nie biorę tego zbyt osobiście, ale bardzo dziwią mnie te podwójne standardy.
Akurat mój
  • Odpowiedz