Wpis z mikrobloga

Zawsze, gdy ktos tu zalil sie, ze Polki wybieraja obcokrajowcow do #zwiazki, to trochę smialem sie pod nosem, ze to #stuleja nie moze dziewczyny znalezc i mu smutno. Jednak to mi ostatnio przestało byc do smiechu, gdy po pobieznym przejrzeniu fb i insta odkryłem, ze:

1. Koleżanka leci do Sevilli na stale z poznanym przez neta Hiszpanem.
2. Koleżanka zareczyla sie z Portugalczykiem w Wenecji i chwali sie pierscionkiem w gondoli.
3. Koleżanka jest w związku z Portugalczykiem z Porto i zabiera ja do siebie.

Wszystkie 3 niewiasty to wartosciowe kobiety po studiach, madre, wygadane i przede wszystkim atrakcyjne. Dotarło do mnie, ze nie mam szans na rynku matrymonialnym, ze swoim zyciem w bloku z wielkiej plyty, zwykła robota za smieszne pieniądze i widmem kredytu na 30 lat.
Podaz kobiet w Polsce znacznie sie zmniejsza i rozumiem frustracje ludzi, którzy nie moga nikogo znalezc, siedza na podstronach sluzacych do tarla, jak #tinder i prowadza dyskusje z ksiezniczkami. Samotnych mezczyzn bedzie przybywac i nic tego nie zatrzyma.
#gorzkiezale #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 90
  • Odpowiedz
Na ten problem składa się kilka czynników. Polacy są brzydsi, to trzeba otwarcie przyznać. Polacy nie dbają o siebie. Ponadto wymagają robienia codziennie makijażu, bycia szczupłą, sporawych cycek, a sami są paszteciarzami, zakolarzami, tucznikami, są absolutnie obrzydliwi, ! mają małe penisy. Sama dostaję atencję od megaprzystojnych Francuzów, Brytyjczyków (akurat w tych nie gustuję), Żydów (szczerze polecam, #rozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°), coś pysznego, obrzezani, wszystko przyzwoitych rozmiarów, przystojni,
  • Odpowiedz
  • 1
@staryhaliny podejrzewam, ze dla Ukrainki, Polak =Ukrainiec, tylko z paszportem UE, wiec poziom wyzej. Z reszta widzę roznice w zachowaniu Ukrainek względem Polakow, a Hiszpana, którego mam w robocie.
  • Odpowiedz
@DerMirker: czyli ten sam poziom fascynacji słowianek wypacykowanymi śniadymi ksieciami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze ze to już nie mój problem, tym bardziej ze mam zakola, łysieje i mam typowo skandynawska biała cerę. ;)
  • Odpowiedz
@pinemaster: @DerMirker: swoją droga ciekawe jak jest w innych krajach - czy np w takiej Szwecji tamtejsi faceci maja taki sam ból dupy jak Polacy-piwniczacy ;) W końcu u nich trochę tego śniadego jurnego towaru jest, chociaż robią sobie tez antyreklamę gwałtami itd. Z drugiej strony logika różowych pasków może to sobie tłumaczyć, ze #lobuzkochamocniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DerMirker: Nigdy nie rozumiałem bólu dupy o takie rzeczy. Gdyby jakaś ładna i zasobna Włoszka czy Hiszpanka chciała się ze mną hajtnąć to pewnie też bym wyjechał. Egzotyka jest pociągająca.
  • Odpowiedz
@DerMirker: a Ty myślisz, że co się wtedy dzieje z Hiszpankami? Też im chłopków brakuje, skoro ci się łączą z zagranicznymi koleżankami. Poza tym te narody mają dosyć lekkie podejście do związków, więc aż tak bym się nie przejmowała, bo możliwe, że duża część z nich nie przetrwa próby czasu i odległości.
  • Odpowiedz
  • 5
@Zeugma egzotyka nie jest pociagajaca dla każdego.
Ten stan rzeczy jest jedna z przyczyn, dlaczego tak wielu mlodych Polakow uzala sie nad sobą i wpada w depresję. Szansa na to, ze jakas Wloszka lub Hiszpanka sie z tobą zwiaze jest bardzo mala, bo jestes biedakiem z Europy wschodniej.
  • Odpowiedz
@DerMirker:
Też widzę takie przypadki. Koleżanka - najlepsze liceum w mieście, skończone studia mgr, była modelka wyjechała do chłopaka z Irlandii, czy Szkocji. Piękne kobiety z klasą wszędzie się ceni, a bystrość, wykształcenie jest dodatkowym bonusem.

Wcale im się nie dziwię, bo obywatel Europy zachodniej może im zaoferować wielokrotnie więcej i nie muszą iść na żaden kompromis, to są młodzi, przystojni chłopcy, chcący cieszyć się życiem. Mieszkają blisko najważniejszych europejskich miast,
  • Odpowiedz