Wpis z mikrobloga

5godzin nauki, dziesiątki zapisanych stron, mózg wyparował, okazało się że uczyłem się nie na ten przedmiot z którego mam kolokwium. Na dodatek uczyłem się czegoś co już zaliczyłem. #przegryw #studia #studbaza
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rindo: Ale ja Cie rozumiem. Nie przejmuj się, tu jest wykop. Tu nigdy nikt nie popełnia błędów ani nie robi głupich rzeczy.
@JanuszAndrzejNowak Myślę, że OP ma wystarczająco pokory i dystansu skoro zamieścił wpis, w którym przyznaje się do głupoty. Zawsze śmieszą mnie takie dokladnisie jak Ty. Pół liceum wagarowałem i nie wiedziałem z czego i kiedy jest jakiś egzamin, a zdałem mature lepiej od tych wiecznie obecnych i
  • Odpowiedz
@JanuszAndrzejNowak: Nie dlatego, że ja tak powiedziałem tylko dlatego, że tak jest. Sprawdź sobie sam co ile, zazwyczaj, są. xD
"Obrona do tylko kolejny egzamin, często więc formalność w wielu przypadkach, co potwierdza wysoka zdawalność w porównaniu z innymi egzaminami."
I... to wszystko? Do wypowiedzi, która ma 4 wersy odniosłeś się jedynie do obrony. To po co cytowałeś całość?

Napisałem o swoim liceum jako przykład na to, że jeśli ktoś
  • Odpowiedz