Wpis z mikrobloga

5godzin nauki, dziesiątki zapisanych stron, mózg wyparował, okazało się że uczyłem się nie na ten przedmiot z którego mam kolokwium. Na dodatek uczyłem się czegoś co już zaliczyłem. #przegryw #studia #studbaza
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rindo: ZAPEWNE STUDIA HUMANISTYCZNE XDDDD
5 GODZIN TO JA SIE UCZE JEDNEGO ZDANIA K---A NA MOJEJ POLI PODKREŚLAM POLIBUDZIE
NA KIERUNKU TECHNICZNYM OCZYWISCIE
(PROGRAMISTA ZDALNY DLA KLIENTÓW ZAGRANICZNYCH OD 15 ROKU ŻYCIA HERE CO NAJMNIEJ 10 K NA RĘKĘ SŁUŻBOWY P---S 20 CM)
  • Odpowiedz
5 godzin na jeden przedmiot? 5 godzin to ja się jednej strony uczę co to za gównouczelnia gównostudia? (°°


@jak_wdupieweza: to ze tobie jedna strona zajmuje 5 godzin nie znaczy, że każdy tyle potrzebuje xDD
  • Odpowiedz
  • 1
@BoltoS ja studiuję gownokierunek, a moja kobieta medycynę. Uwierz mi, że jest KOLOSALNA różnica. Nie widzisz jej zapewne dlatego, że studiujesz ów gownokierunek.
  • Odpowiedz
@rindo też mam na uczelni(miałem) wypełniacze, a nie studiuje socjologii i jakos nigdy takich problemów nie miałem. Dziwne, że co roku dana liczba osób odpada, a dla mnie te studia są izi.

Bez obrazy, ale studia nie są dla każdego. W ogóle studia to w większości żart, liczy się papier i to czy człowiek jest obrotny, studia to nie nauka(nie sama nauka), a szkoła życia.

Właśnie się nauczyłeś by sprawdzić 2x
  • Odpowiedz