Wpis z mikrobloga

Wcześniejsze moje wpisy, były raczej przeciwko Guralowi.. ale po dzisiejszych strumykach mam już inne zdanie
Wiadomo ego Gurala jest tak #!$%@?ńsko #!$%@?ące, że się rzygać chce... ale ja nie o tym
Gural, Magical, Rafonix, Bystrzak - to ludzie którzy wcześniej w życiu nie dostali niczego, którzy mieli #!$%@? bardziej niż 9/10 z nas tutaj którzy sobie piszemy z ciepłego pokoju. Także nic dziwnego, że oni zrobią wszystko żeby być "sławnym i bogatym" oni nie wiedzą jak mają się zachować gdy wpadnie im trochę hajsu do portfela bo wcześniej nigdy tego nie mieli.
Magical - mówi się że tucznik, #!$%@?ła mu palma -> owszem, #!$%@?ła a komu by nie #!$%@?ła po tym jak przez 20 lat siedział na melinie, matka #!$%@? ciągle, kasy brak
Gural - plastuś, kłamca i takie tam podobne -> z tego co wiadomo, o ile nie leci w #!$%@?... w życiu też nie wiodło mu się kolorowo, tata był jego jedyną pomocą
Bystrzak - ojciec odkąd go zna, ciągle chleje na ostatnim strumyku ojciec do niego " kiedy ty mnie widziałeś #!$%@??" (był #!$%@? jak szpadel) Bystrzak " codziennie, odkąd Cie znam (...) chciałeś prawdy to masz"
Rafonix - sam z matką, wychowany przez bloki, ośrodek co tu więcej mówić takie coś w nim zostało i nie zmieni się nigdy
Rafatus - on to przeszedł wszystkim, to co robi ostatnio to już sam #!$%@?ł sobie życie i go zakończył publicznie... w końcu skończy sie yt a to wszystko tutaj pozostanie, w dzieciństwie pare razy chciał sie wieszać

Możecie nie pochwalać, ale ten kto tego nie doznał nie wie jak jest po patologi w dzieciństwie ciężko sie pozbierać. Nie jestem przykładem, bo nigdy nie powiem, że żyłem żle jako dzieciak, ale znam przykłady znajomych... Takie coś z ludzi nie wychodzi, póżniej są tacy jacy są, ale czy warto ich za to winić? nie wydaje mi się. Dla nich to walka o lepsze jutro i odbicie się od wcześniejszego "życia" a dla nas dobry ubaw. pozdrawiam wykopki, pozdro dla kumatych ;)
#danielmagical
#gural
#rafonix
#rafatus
#bystrzaktv
  • 9
  • Odpowiedz
@marioxoo: Ja oceniam "produkt gotowy". Nie bede pobłażliwy w stosunku do takiej kreatury jak kulfon bo mial ciezko w dziecinstwie. Pomijajac realtywnosc tego okreslenia. Bo moze ja i polowa wykopu miala ciezej? Wartosc nie mierzalna.
  • Odpowiedz
@marioxoo: Piekna przemowa tylko ze.... Ludzie ci bedac na swieczce daja przyklad , dzieciaki ich SLUCHAJA i przyjmuja jako super to co mowia . {Posluchaj moze tego #!$%@? pedofila plastusia co on ich probuje uczyc , dojdzie do ciebie jak szkodliwa jednostka on jest
  • Odpowiedz
@Fexo: Ja znam wiele osób które uciekły od patologii w domu, żyją normalnie i pracują.
A oni to banda debili i nierobów upodlonych przez alkohol. Bo łatwiej robić z siebie błazna przed kamerą niż wziąć się za siebie i pracować na lepszą przyszłość.
  • Odpowiedz
@obludnik-rozi: wypowiedz godna uwagi naprawdę :) jak myślisz że przez to co napisałem pochwalałem pedofilie to jesteś czubkiem... lizanie jaj to sobie odpuść widzę, że masz doświadczenie skoro o tym napominasz
gdybyś zauważył wypowiedz odnosiła sie do ich kłamstw, szukania czegoś na sile itd.
napisałem, że Gural #!$%@? mnie tego nie zauważyłeś? ja pluje na pedofilii i reszty zwyrolców którzy robią coś dziecią, także tfu to na Ciebie pozdro gościu :)
  • Odpowiedz