Wpis z mikrobloga

#ios #iphone #iphone5s #smartfon #itunes

iPhone 5S, z niedzialajacym TouchID, slyszalem ze wyskakuje blad przy aktualizacji systemu z niedzialajacym touchem, ktory jest narzedziem autoryzacyjnym. Czy jak zaktualizuje iOS z 10.2.1 na 11.2.5 wyskoczy mi blad zwiazany z TouchID i na 100% zbrickuje telefon i jedyna opcja bedzie serwis Apple czy normalnie przejdzie aktualizacja a nie bedzie dzialac ta funkcja? Zrobilbym aktualizacje ale nie chce go uceglac bo jest i tak niewart naprawy
  • 6
@russianboy: na ktorym i tak predzej czy pozniej skonczy sie wsparcie? moge na nim dzialac ale przystawiam sie na wymiane plyty do innego covera, i nie wiem czy jest sens to robic skoro i tak telefon ma mi sie uceglic przy nastepnej aktualizacji.
@damonqsY: Przecież napisali xD

"Dla użytkowników, u których występuje błąd 53, firma Apple wydała uaktualnienie do systemu iOS 9.3, aby umożliwić pomyślne odtwarzanie urządzenia za pomocą programu iTunes na komputerze Mac lub PC."

Odtwarzanie to inaczej aktualizacja oprogramowania/wgrywanie najnowszego systemu.
Niewspierany jest iOS 8, bo większość aplikacji w AppStore wymaga iOS 9 lub nowszego. Aplikacje wymagające iOS 11 chcą ARkit, którego 5S nie obsługuje i tak. A jeśli chodzi o jakieś