Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No witam sytuacja taka: Poznałem fajną różową 10 miesięcy temu. Różowa mieszka 300km ode mnie, jesteśmy ze sobą już 5 miesięcy. Ona kocha mnie na zabój, wszystkie kłótnie nawet z mojej winy kończą się przeprosinami od niej. Ogólnie dziewczyna porządna, zajmuje się siostrą, ma dużo obowiązków, nie jest jak typowa bździungwa z instagrama ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jej rodzice też mnie polubili, teściowa nawet mi kupiła bilet do nich :D Ech, no na prawdę złota dziewczyna, z wyglądu mocne 9/10, wiem jak się faceci za nią oglądają. Niczego sobie nie zawiniła a ja...
No #!$%@?, widzimy się raz w miesiącu na dwa dni i mnie ciągnie do innych różowych, chce mi się bzikać po prostu, a wiem że nie miałbym problemu znaleźć sobie jakąś. No z jednej strony nie chce marnować młodości i cieszyć się życiem a z drugiej strony nie chciałbym krzywdzić niewinnej dziewczyny, jak z nią się rozejdę to też się biedna załamie, boję się nawet ze sobie coś zrobi. Echh
#pytanie #corobic #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 25
  • Odpowiedz
GrubyNarrator: Z jednej strony patrz jak piszą najbardziej plusujący, z drugiej nie #!$%@? tego, drugiej szansy może nie być, możesz wpaść z pasztetem. Ostatecznie i tak zostaniesz portfelem ale lepiej być portfelem z 9/10 niż z 3/10 z fartem druchu, trzymaj się i rób swoje. Jeden rabe powie tak a inny nie, ale wierz mi ja tam byłem, też chciałem poszaleć i żałuję. Trzymaj się tego, no chyba, że nie robotna,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @GrubyNarrator Jeżeli jedyną motywacją dla tego typa byłby strach przed przyszłą "możliwe, że gorszą" dziewczyną, to nie jest prawdziwym facetem.

Jeżeli chcesz być mężczyzną, to w takich chwilach musisz być pewien swoich decyzji! Traktujesz dziewczynę jako koło zapasowe podczas szukania innych opcji? To jest po prostu smutne! Gdyby dziewczyna przez pierwsze miesiące związku kminiła za plecami czy jestem najlepszą opcją, to bym się niesamowicie #!$%@?ł i natychmiast zerwał kontakty.
  • Odpowiedz