Wpis z mikrobloga

Ejejejejej, gracie jeszcze w pubga? Kupiłem go wczoraj bo wyprzedaże ( ͡º ͜ʖ͡º) Zagrałem 15min i uważam, ze solo to kiszka. Ale potencjał na drużynowe granie jest. Więc zwrot uzależniam od tego czy ktoś z Was gra w to jeszcze.
Jeśli gracie to pograjmy razem! Raz na jakiś czas.

Wołam tych z #wykopz co chyba majo pubga - @Etykieta, @b4kus, @Python, @mieffer i przyszłościowo @piotrass007 :D

Bo #dayzsa to się chyba nie doczekamy
  • 13
@olesiu prawdę mówiąc ostatnimi dniami grywam mocno w fortnite, który na początku mnie denerwowal ale teraz się już wkrecilem także zapraszam jak coś :)
@olesiu: tez mi sie na poczatku wydawalo, ze zbyt casualowe, zbyt komiksowe itp ale mechanika budowania dodaje czegos zupelnie nowego, no i jest f2p i graja znajomi :D

Moim zdaniem warto dac szanse grze. No i crossplay dziala!
@olesiu: "regularnie" - praktycznie codziennie umawiam się z kumplem w pracy, że "dzisiaj gramy", ale potem coś wypada, albo wchodzi patch 3gb i kończy się na tym, że gramy max ze 2 razy w tygodniu ;p
@mieffer: to jakby co dajcie znać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może prosem nie będę od razu ale będę się starał :D mi pasuje raz na jakiś czas bo już aż tyle czasu nie mam na codzienne kilkugodzinne sesje XD jak za starych dobrych czasów
@Etykieta: no to graj z nami