Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, ze jesteście na wakacjach w Tajlandii. Idziecie na miasto, poznajecie sliczna dziewczynę :) duże usta, duże cycki, bo ogólnie zrobiona jak modelka. Macie szczęście i zaciągacie ją do pokoju hotelowego. Ona schodzi niżej i zaczyna wam opierniczac Godzillę. Jest zajebiscie, #!$%@? nigdy nie czuliście się tak dobrze jak w tym momencie! Czujecie, ze nie potrwa to już długo bo jest tak super, ale ona ściąga majteczki ciagle robiąc loda i okazuje się, ze to ladyboy. Podkreślam, ze cały czas jest wam wyśmienicie a ona/on jest przepiękny od pasa w górę. Moje pytanie brzmi : Dajecie mu dokończyć robotę, czy odskakujecie i #!$%@? z pokoju? Uzasadnij dezycję #decyzjanalezydociebie #logikaniebieskichpaskow #seks
  • 10
@Jamniczek97: Panie takie zagadki ? Ja to bym zakopał od pasa w dół na plaży. Ładny widok, duże cycki, Godzilla zajebiście jak nigdy dotąd. Żyć nie umierać.
Chyba że się nie da zakopać to wtedy mało drogi do ucieczki
@piastun mi się wydaje, że to działa tak. Jak popyt na młode tajki, a jak wiadomo podaż jest ograniczona. Co cwansi tajowie wyczaiły, że mogą się podszywać i trzepać kasiorke bo zanim zdejmą majtki zainkasują zapłatę. Tak mi się zawsze wydawało, ale czy to prawda nie wiem