Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, piszę z anonima, bo mam takie nietypowe wyznanie - problem. Chodzi o coś takiego co zwie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Czyli w skrócie wyprawa/wycieczka nocna na piechotę w ciszy, skupieniu, milczeniu przez +/- 40 km. Nie chodzi mi bardziej o kwestie wiary, modlitwy tylko o sam fakt wyzwania fizycznego i psychicznego - czy dam radę? czy wytrzymam iść około 40 km? Jak uważacie czy warto próbować dla samego siebie i sprawdzenia swoich wytrzymałości? Jestem typowa gruba mirko-piwnica, co boi się ruszyć z domu, ale zawsze gdzieś w duszy podoba mi się #survival #edc i tematy z tym związane. Myślę, że w takiej grupie byłoby raźniej niż samemu testowanie swoich umiejętności pieszych wędrówek, ale te 40 km mnie przeraża(na #rower dla mnie to norma, ale piechota to co innego). #wiara #kosciol #katolicyzm #edk #ekstremalnadrogakrzyzowa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Warto iść?

  • Tak, testuj swoje słabości 74.7% (109)
  • Nie, zostań w piwnicy 25.3% (37)

Oddanych głosów: 146

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: przejdziesz, są Trzy warunki:
1. dopasowane, rozchodzone adiki, anwet nie próbuj w nowych, lub mało chodzonych
2. tubka wazeliny(serio)
3 dresowe/sportowe ubrania i BARDZO minimalistyczny plecak z przekąskami - nie jesz i nie pijesz - padasz po 3h
  • Odpowiedz
Jak uważacie czy warto próbować dla samego siebie i sprawdzenia swoich wytrzymałości?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nigdy nie warto sie angazowac jesli cos w jakikolwiek sposob probuje nawiazywac do mitologii chrzescijanskiej. Znajdz sobie cos normalnego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a nie możesz najpierw spróbować przejść dystans 10km, później 20km?
przecież to ci da już jako takie rozeznanie czy dasz radę.. na pewno większe niż ankieta na wykopie..

i o ile testować się można - to można to robić z głową albo i nie..
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No zależy gdzie i zależy jak. Jak chcesz wypuścić się tak samotnie o tej porze roku w Tatry (znam taki przypadek, ledwo przeżył hipotermię gostek) to jest to zdecydowanie zły pomysł. Ale jeśli tak po prostu w zwyczajnej części Polski to czemu nie? Co niby może się strasznego stać poza obtarciami i katarem? No chyba że się wpakujesz na jakąś patolę, to wtedy jako różowy możesz mieć spory problem...
  • Odpowiedz