Wpis z mikrobloga

@Variv: szczerze , nie wiem o co płacz z tym zapisem XD grałem juz pare godzin i mysle ze spoko rozwiazanie , trzeba bardziej z głową poprostu grać , bardziej to mnie ta optymalizacja #!$%@? i spadki fps z #!$%@?
  • Odpowiedz
@DAMONSTER: no to poczekaj aż będziesz musiał oczyścić obóz bandytów, gdzie jest z 6-7 chłopa całkiem nieźle wyposażonych i jeszcze lepiej się bijących, którzy jak tylko cię zobaczą wołają posiłki. Leżysz po 20-30 sekundach. Co chwilę trzeba naprawiać ekwipunek i co chwile zapisywać - szkoda siana na te sznapsy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv: szczerze , nie wiem o co płacz z tym zapisem XD grałem juz pare godzin i mysle ze spoko rozwiazanie , trzeba bardziej z głową poprostu grać , bardziej to mnie ta optymalizacja #!$%@? i spadki fps z #!$%@?

@DAMONSTER Dwie kwestie. Po piesze gra często wywala, przynajmniej mi. Do tego auto zapis tez się buguje i nie zapisuje czasami. Po drugie i najgorsze gra nie zapisuje się przy wyjściu
  • Odpowiedz
@tatagimpera: nie ma żadnych zabezpieczeń ani ograniczeń typu , że musisz być offline jak grasz w wersję piracką czy coś? Chciałabym sprawdzić grę zanim kupie czy warto :)
  • Odpowiedz
  • 0
@wymarta Przy wersji na Steam czyli Codex blokuje w firewallu. Albo chyba przy pierwszym uruchomieniu odlaczasz net potem powinno być. Ja zawsze i tak profilaktycznie blokuje. Wersje na GOG blokować nie musisz ale jeszcze nie ma w sieci (I pewnie tak szybko nie będzie ).
  • Odpowiedz
@kamillus: #!$%@? jest ten, kto krytyguje ludzi pobierających to, co można w internecie znaleźć bezpłatnie! Tacy ludzie są ekonomiczni, nie tracą pieniędzy na coś, co można mieć za darmo. Internet jest dla wszystkich i można z niego pobierać to, co się żywnie podoba. Chrzanić prawa autorskie. One mogą obowiązywać na rzeczy materialne, np. jeśli namaluję obraz na płótnie. Czegoś takiego nie da się skopiować, nawet na drukarce 3D.
  • Odpowiedz