Wpis z mikrobloga

W przyszlym tygodniu zapewne wypadnie mi #barber - i teraz co z tym zrobic? #boda

Szyje wyliniowac to wiadomo. Ale mam na mysli 2 style:

1. Dol niepolaczony z wasami - policzki zgolone

Z tym raczej nie ma co dyskutowac

2. Taka juz pelna broda

Ale:

1. Co zrobic z wasami? Normalnie skrocic standardowo nad usta, czy zrobic z nimi cos ciekawego?
2. Co z policzkami? Z tego, co ja widze, jedyna opcja jest... bardziej zapuscic, albo styl numer 1.

Przy okazji wlosy z bokow glowy zostana zgolone, to wiadomo.

Co robic?
Pobierz nickszalinski - W przyszlym tygodniu zapewne wypadnie mi #barber - i teraz co z tym z...
źródło: comment_hWwOQ5ACtOJnCMdITJCWohPaKVyZPP28.jpg
  • 16
@nickszalinski: obecny zarost wygląda lepiej, bardziej naturalnie niż ten, zaraz po zrobieniu. To moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać. Skróć wąsy, wycieniuj boki, skróć max 1 cm z długości i będzie dobrze. Masz gęsty zarost, będzie ładnie odrastał.
skróć max 1 cm z długości


@chanoja: to będzie dokładnie to samo co na zdjęciu powyżej, tylko trochę krótsze na pod twarzą.

Bo max 1cm jest dokładnie tym, co urosło.

obecny zarost wygląda lepiej, bardziej naturalnie niż ten, zaraz po zrobieniu.


@chanoja: No i dół teraz lepiej wycieniowany - myślę, że może go zostawić w takim kształcie, a z resztą zrobić to, co na zdjęciu powyżej?

Z głową za bardzo
@chanoja: Chociaż wąs też nie jest aż tak długi. Tu sa popularne dość długie włąsy, ogólnie lokalna moda "na dzicz" jakaś tu jest.

Jak ręką zasłonię te odrosty na szyi to nawet nie wygląda wcale na niezadbaną. #takaprawda

No, tylkoże wyglądam już trochę jak przeciętny Islandczyk...nawet z kształtu twarzy. A jednak chciałoby sie wyglądać jak prawdziwy Jarl..