Wpis z mikrobloga

@DroMak: lol, przecież nie napisał, że jest głupi, tylko że twoja retoryka kuleje i jako argumentów używasz błędów poznawczych.

Które to uskuteczniasz w tym wpisie.

przestępstwa w polsce spadłyby.


@DroMak: z rowerka?

bo przez samą świadomość, że każdy może mieć broń przy sobie, nie czułbym się bezpiecznie na ulicy. TO WYMUSZAŁOBY na mnie konieczność jej posiadania, bo w samym założeniu, każdy ma tą świadomość, że ją posiadam i tak by
Jak na razie ani razu nie dowiedziałem się co miałoby sprawić, że legalizacja i powszechny dostęp do broni sprawiłaby, że przestępstwa w polsce spadłyby.


@DroMak: Dowiedziałeś się wielokrotnie. Sam mówiłeś że przestępcy chodzą z pistoletami rabować domy (w twojej rzeczywistości), więc my odpisaliśmy:

Obywatel w domu z pistoletem ma równe szanse.

Potem ty napisałeś, że bandyta wtedy kupi karabin albo XDDD granatnik

My Ci napisaliśmy, ze karabin i granatnik obniża możliwości
@martwy_kotek: Oo przyszedł ten, który nie ma ochoty ze mną rozmawiać, powracasz jak bumerang ;D Jak tam? Nadal sądzisz, że uzbrojenie po uszy społeczeństwa ma sens w Polsce, gdzie przestępczość sprowadza się do ukradnięcia masła ze sklepu czy radia z samochodu?

Chciałem powiedzieć, że spadłyby z poziomu Twojej głupoty, ale, żeby posiadać głupotę, trzeba mieć mózg, ty nie posiadasz również tego ... przykro mi

to ma miejsce teraz


Aa no tak,
@martwy_kotek: No proszę, bo na mirkoblogu każdy powinien się znać na wszystkim ;D Najlepiej w ogóle dyskutować, bo po co, skoro jest internet, wystarczy się douczyć i po sprawie, hę?
No proszę, bo na mirkoblogu każdy powinien się znać na wszystkim ;D Najlepiej w ogóle dyskutować, bo po co, skoro jest internet, wystarczy się douczyć i po sprawie, hę?


@DroMak: Nie wymądrzam się w dyskusjach na temat mostów zwodzonych, a kiedy ktoś bardziej doświadczony mi wytłumaczy, jak coś w tym obszarze działa, to nie kładę swojego widzi mi się ponad to.

Nie wymagamy od ciebie specjalistycznej wiedzy, ale jak mówimy Ci
@martwy_kotek: To, że sobie strzelasz w lesie, na strzelnicy, czy u siebie w garażu nie gwarantuje tego, że każda sytuacja z potencjalnym napastnikiem zda test.
A ja widzisz podawałem przykład z NASZEJ rzeczywistości, a rzeczywistośc jest taka, że jak przestępca zdobywa broń czy cokolwiek to po to by nastraszyć, ewentualnie bronić siebie kiedy już dokona aktu złamania prawa. Czyli chce poczuć się SILNIEJSZY od ofiary. Jakim tłumokiem trzeba być by nie
@martwy_kotek: jesteś niesamowity :D Najpierw piszesz, że nie chcesz ze mną pisać i mieć ze mną nic wspólnego, a teraz nagle przychodzisz, rozpoczynasz swój bój o uzbrojoną polskę i w dodatku sprawdzasz wszystkie moje wpisy i komentarze? Piękny przykład masohizmu internetowego ;D Już mam pomysł na notkę przy tobie
Tacy terroryści, czy zaawansowani bandyci posiadają karabin, czy strzelbę, granatniki czy bomby WŁAŚNIE z powodu tego, bo wiedzą o uzbrojonej policji.


@DroMak: Nie w pomieszczeniach

To, że sobie strzelasz w lesie, na strzelnicy, czy u siebie w garażu nie gwarantuje tego, że każda sytuacja z potencjalnym napastnikiem zda test.


@DroMak: To o tym że karabin i granatnik nie nadaje się do walki w pomieszczeniach nie wzięło się z lasu tylko
@martwy_kotek: A kto tu rozmawia o mostach zwodzonych, człowieku ...

Jak już chcesz przywoływać analogie, rób to w normalny sposób. To już gość od analogii od samochodów, które mają służyć do zabijania był lepszy od ciebie
@martwy_kotek: Film obejrzany parę razy, pokazuje jak postępować z planktonami w internecie. Aaa i ja nie żegnam, doskonale wiem, że wrócisz nie raz do dyskusji ze mną, żebrząc o moją atencję.
@martwy_kotek: > Nie w pomieszczeniach

A to sejfy banków stoją na zewnątrz :D?

To o tym że karabin i granatnik nie nadaje się do walki w pomieszczeniach nie wzięło się z lasu tylko z wielu lat praktyki rozmaitych jednostek wojska i policji.


Powiedz to antyterrorystom, którzy na wszystkich wiadomościach wchodzą do domów z karabinami, muszę powiedzieć im że według @martwy_kotek robią źle
@sops: Jesteś w internecie, tu nic nie jest prawdziwe, w dobie powszechnnego dostępu do sieci byle gimbus może sobie ze spokojem ducha twierdzić, że karabin nie zabija, zabija człowiek więc legalizacja jest jak najbardziej potrzebna i potem czekać na rozwój gównoburzy ;D
@DroMak:

że karabin nie zabija, zabija człowiek


To w takim razie trzeba wypuscic wszystkich mordercow i zamknac do wiezienia narzedzia zbrodni¯\_(ツ)_/¯

Legalizuje sie cos co jest nielegalne. Bron u nas jest legalna.