Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale miałem combo ostatnio #januszebiznesu i #logikarozowychpaskow. Ojciec mojego rozowego umyślał sobie, że garaż wymuruje bo ostatnio cieplej trochę to trzeba korzystać. Ale, że z kielnią nogdy do czynienia nie miał to coś mu nie szło ale szkoda kasy dać fachowcowi. I w piątek przy obiedzie u rodzicow mojej rozowy z matką wyskoczyli- moze byś okcu pomógł anon,Ty w budowlamce robiłeś. Mowie spoko, czemu nie głupio odmówić. No to pomogłem- pomoc wyglądała tak, że wolny weekend tj sobota niedziela sam to gówno stawiałem a ojciec od czasu do czasu wychodził z domu ciepłego przykładać poziomice czy równe ściany. Do nocy w niedziele siedziałem bo "anon dasz rade skonczyć dzis bo w poniedziałek do pracy musisz a ojciec sam rady nie da".
Dobra uj z tym, zrobiłem co mialem zrobić, pozegnalem sie z tesciami i jade do domu. Teściowa podziekowala za pomoc (to chyba tesciu mnie pomagał i to wkuwiając) a ja na koniec wypaliłem:
-spoko, dobre ciasto mama upiecze i będziemy kwita
Tesiowa zasmiala sie hehehe i pojechałem.
Dojechałem do domu a tu telefon od różowej i inba jak mogłem takie coś powiedzieć do mamy jej, że interesowny taki jestem, matka jej urażona. Probowałem załagodzic że hehe to zart był nic piec nie musi ale ona dalej ciągnie, że jakby wiedziały że taki jestem to by mnie nie prosiły. Ja juz sie wkur
i z ryjem, że jak tak to mogły sobie jakiegoś fachowca zatrudnić za kase a nie ja 2 dni po 12h z niedzielą rypałem za dziękuje i jeszcze pretensji słucham. Rzuciła słuchawką i się nie odzywa do tej pory, ja też. Najlepsze, wczoraj patrze a tu przelew z jej konta przyszedł do mnie 100 zł. Słownie STO ZŁOTYCH. Za 24h rypania na dworze przy 0st. Najlepsze, że jej okciec już nie pierwszy taki numer tylko wszystko co przy domu to prosi o pomoc zawsze jakichś szwagrów, kuzynów itp. i nawet flaszki potem nie postawi taki dziad. Trudno ja pierwszy odzywał się nie będe poza tym jak mam wejść w rodzinę Januszex gdzie będą mnie doić i pomiatać a różowy ich bronić to wolę być sam. Szanujcie się Miraski.
#zalesie #janusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 120
@sil3nt:

ale znowu, jak tamta stara pomyslala ze zart z plackiem to wołanie o kase, to ewakuuj się xD

czego nie rozumiesz?
#!$%@? jest zarówno zachowanie "rodzinki", jak i kwik wykopków pod spodem, ze powinien wziąć dniówke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niktnicniewie: o #!$%@?, jeszcze takich tu brakowało xD doczytaj o budowaniu garaży samodzielnie, potrzeba tylko zgłosić. I nie od razu każdy jest mendą somsiadem, żeby
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym odesłał przelew z podpisem "bez łaski", albo nawet dorzucił dwie dychy "na ciasto" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie rozumiem, czemu z anonimowych mireczku. Po twojej stronie nie ma winy. Jak ja kiedyś pomagałem ojcu koleżanki, to on wiedział, że ja nie przyjmę kasy, bo zdeklarowałem się, że pomogę i już, ale pomagałem (bardzie z resztą wiedzą, niż ręcyma) a nie robiłem robotę za niego.
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? żal chłopie, sami powinni ci coś odpalić konkretnie, a nie jeszcze pretensje. To mi jak lodówkę czy inne gówna przywożą to chłopakom na flaszke odpale (mimo iż i tak mają za to płacone) bo kawałek do wniesienia jest a tu za wyjęty z życia weekend chapałeś za darmo xD Z rodziną tylko na zdjęciach
@AnonimoweMirkoWyznania: Lol, nie wiem co trzeba mieć we łbie, zeby się obrazić, za taki tekst o placku xD hurr durr, honorowi tacy, odesłałabym im tę kasę xD Jak różowa jest jakaś sensowna, to bym na twoim miejscu z nią pogadała, jak to wyglądało z twojej perspektywy i że przeciez nie miałeś nic złego na myśli, ale za tyle pracy, głupie dziekuję to trochę słabo. Jak się nie będzie chciała odczepić od
@niktnicniewie: jak ma do 35m2 i będzie używany jako pomieszczenie gospodarcze/garaż (w 2016 to się zmieniło, wcześniej chyba garaż się nie łapał), to nie trzeba się ubiegać o pozwolenie, nawet chyba nie trzeba zgłaszać jak jest w zabudowie zagrodowej (czyli de facto w obrębie jednego podwórka).
dostałeś sto zlotych, to wiecej niż na flaszke

sdexyduj sie wkoncu bo napisales ze "dziad nawet na flaszke nie dał"


@Haradrim: Flaszka to jest gest, nie liczy się jej wartość, taka gościnność trochę. Szczerze to wolałbym, żeby rodzinka gościnę odstawiła w podziękowaniu niż 100zł jałmużny.

@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? taką rodzinkę bo to będzie rodzina centusiów i wyzyskiwaczy. Niektórzy za 100 czy nawet 5zł wyruchają każdego bez skrupułów bo tylko hajs dla
Pobierz XpedobearX - > dostałeś sto zlotych, to wiecej niż na flaszke
sdexyduj sie wkoncu bo ...
źródło: comment_sljNcDhB7AxMzLewUwSsjBiv8wgdWWnl.jpg