Wpis z mikrobloga

W tym wpisie zbliżamy się powolutku do zebrania 300 chętnych na kolejną edycję Wielkiej Wykopowej Bitwy Filmowej. Jeśli ktoś jeszcze nie zagłosował, to serdecznie zapraszam. Mam nadzieję, że się uda. W związku z tym, jako że zakomunikowano mi taką potrzebę, tworzę listę osób, które chcą być wołane podczas głosowań. Aby dołączyć do listy należy zaplusować ten wpis. Wołać będę zawsze raz. Jeśli np. w danym dniu odbędą się cztery głosowania, to zostaną one wrzucone jednocześnie, a osoby z listy zawołanie zostaną pod jednym z nich, z informacją, że na tagu dostępne są także kolejne głosowania.

#mirkoserial
Matt_888 - W tym wpisie zbliżamy się powolutku do zebrania 300 chętnych na kolejną ed...

źródło: comment_jMiNeu8hWGdwbNdxiC3usX98pMYXc0IS.jpg

Pobierz
  • 9
@Matt_888: bardzo mi miło :). Ale...

Jeśli np. w danym dniu odbędą się cztery głosowania, to zostaną one wrzucone jednocześnie, a osoby z listy zawołanie zostaną pod jednym z nich, z informacją, że na tagu dostępne są także kolejne głosowania.


Chyba lepiej wołać do każdego głosowania. Nie jest to wiele roboty, a prawda jest taka, że czasami w tagu pokazuje posty sprzed kilku dni, a najnowszych już nie i w takiej