Wpis z mikrobloga

@DJtomex: bogactwo = mniej patologii. Ale jak rozbijesz te dane na na ludność natywna i ludność napływową to zaiste będzie 0,2 przy natywnej i z 10 przy napływowej xD

No ale wiadomo, analiza jakościowa jest nieistotna.
  • Odpowiedz
@DJtomex: Jakim sposobem według tej mapki przeganiamy w morderstwach Niemców, Portugalczyków, Brytyjczyków, Szwedów, Norwegów, Finów i Włochów. Skoro według Wikipedii w 2015 roku byliśmy za tymi wszystkimi krajami. Jak to możliwe, że przez rok przeskoczyliśmy Finalndię, która w 15 miała 2 razy więcej morderstw per capita niż my. Mapka nie ma żadnych źródeł, jest tylko odwołanie do serwisu mapchart.net. Czy mapchart to serwis z rzetelnymi danymi statystycznymi? Nie, to taka
  • Odpowiedz
przejść się w nocy po ulicach każdej ze stolic europejskich

@Bartdz: chodzę regularnie w nocy po Berlinie. Włącznie z miejscami uważanymi przez prawicowych paranoików za "no go zone". Nigdy nic złego mi się nie stało, nikt mnie nie zaczepił. W przeciwieństwie do czasów, gdy mieszkałem w Polsce.
  • Odpowiedz
wymieniłbym jeszcze prof. Wolniewicza, jednak ów do tej menażerii osobliwości z gabinetu strachów nie pasuje)


@tigletpilesarus: Ależ Wolniewicz do gabinetu strachów jak najbardziej pasuje
  • Odpowiedz
apka nie ma żadnych źródeł, jest tylko odwołanie do serwisu mapchart.net. Czy mapchart to serwis z rzetelnymi danymi statystycznymi? Nie, to taka zabawka gdzie można sobie malować mapki na dowolne kolory i wpisywać losowe cyfry.


@RuskiHolmes: Nie odwołanie tylko wyraźnie napisane, że obrazek stworzony za pomoca mapchart.net. Ty zasugerowałes jakoby ktoś źródło danych tam wpisał mapchart.net. O źródle nic nie ma, może być rzetelne jak i nie ale ty wprowadzasz
  • Odpowiedz