Wpis z mikrobloga

Te memy #rozwojosobistyznormikami to podsumowanie tego, ze te wszystkie #przegryw znalazly sobie dosc wygodne miejsce w zyciu, w ktorym problemy za soba zganiaja na jakis nierowny podzial normik-przegryw. Jest to bardzo ciekawe i jestem pewny ze czesc z tych przegranych osob moglaby duzo osiagnac w skali np 10 lat, ale skazali sie na przynaleznosc do grupy totalnych leni, szukajacych zewnetrznych usprawiedliwien. Znam chlopakow, ktorych laski kopaly w dupe 5-10 lat temu za pryszcze, niesmialosc, brzydki ubior, dziwne zachowania. Jednak wyszli do ludzi i pobiegac. Biegali 10 lat, czytali 10 lat, rozmawiali z ludzmi 10 lat, zarabiali pieniadze a jak trzeba bylo to chodzili do psychologa, a teraz nawet nie zartuja sobie z takiej marnej spolecznosci leni jak wy bo szkoda im na to czasu.

#bekazpodludzi
  • 5
@n00se: No skoro czlowiek ktory podejmuje inicjatywe i pracuje regularnie nad soba przez lata jest tak samo unikatowy jak hitler i napoleon to ja nie mam pytan ( ͡º ͜ʖ͡º)
##!$%@?
@hazadSK: Kiedyś się rozpisałem i napisałem im kawałek swojego życiorysu co by udowodnić że da się wyjść z przegryw. To nie, #!$%@?, miałeś inne geny, miałeś szczęście i w ogóle nie byłeś w ich sytuacji.