Wpis z mikrobloga

@lastro: A to podciąganie chociaż z obciążeniem? Zgaduję, że nie. To co się nie dziwisz, że nie rośnie? Jak chcesz duże przedramię, to rób martwy ciąg, wiosłowanie, podciąganie z obciążeniem (jakimś porządnym), uginanie przedramion ze sztangą. A w australijskich to przedramię w ogóle ciężko nawet zmęczyć ziomek.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Ćwicze kalistenike, wiec nie bede robil martwych, oprocz tego pompki na krzeslach(dla zwiekszenia zakresu ruchu), pompki w staniu na rekach przy ścianie(niepelny zakres ruchu) i dipy, ale podejrzewam, ze tylko przy podciaganiu pracują przedramiona. Kiedys troche cwiczylem inaczej(wg. ksiazki "trening silowy bez sprzetu, oliviera lafay) potem troche modyfikowalem po swojemu, ale mniej wiecej tak to wyglada. Na silke, raczej sie nie bede zapisywal, bo mieszkam na wsi i szkoda
  • Odpowiedz
@lastro: Ok, kalistenikę szanuję, bardzo, ale to nie jest sport sylwetkowy mireczku :( Przedramię można wypracować dobre, ale pewnie jak będziesz bardziej zaawansowany. To nie jest dobry sport, żeby rosnąć. O sport dobry, jeśli chodzi o zdrowie, koordynację, siłę.
  • Odpowiedz
@lastro: Nawijanie jakiegoś gówna na patyk. Serio. Proste, a działa. Do tego zwisanie na drążku. Spróbuj chociaż zwisania z obciażeniem. Ja zauważyłem dużą poprawę po dodaniu obciążenia.
  • Odpowiedz
@lastro: Przed siłownią również ćwiczyłem półtorej roku kalisteniki. Przedranie spokojnie zbudujesz podciągając się nadchwytem wąsko. Wiadomo, że jako ektomorfik nie będziesz miał nie wiadomo jakiego przedramienia a nadgarski zawsze będa chude. Ale jak ćwiczysz systematycznie to efekty sa i to spore. Widocznie ćwiczysz za mało.
  • Odpowiedz
Ćwicze kalistenike, wiec nie bede robil martwych, oprocz tego pompki na krzeslach(dla zwiekszenia zakresu ruchu), pompki w staniu na rekach przy ścianie(niepelny zakres ruchu) i dipy, ale podejrzewam, ze tylko przy podciaganiu pracują przedramiona. Kiedys troche cwiczylem inaczej(wg. ksiazki "trening silowy bez sprzetu, oliviera lafay) potem troche modyfikowalem po swojemu, ale mniej wiecej tak to wyglada. Na silke, raczej sie nie bede zapisywal, bo mieszkam na wsi i szkoda mi czasu, jeszcze
  • Odpowiedz