Wpis z mikrobloga

Czy jadłeś kiedykolwiek benzodiazepiny?

(Xanax - alprazolam, Relanium - diazepam, bromazepam, lorazepam, klonazepam czy inne)

#pytanie #depresja #fobia #fobiaspoleczna #psychiatria #przegryw
GHan - Czy jadłeś kiedykolwiek benzodiazepiny?

(Xanax - alprazolam, Relanium - dia...

źródło: comment_l1R3uGDqy81qsmWRBeMC3Cg0HqlLcJaf.jpg

Pobierz

Czy jadłeś jakieś benzodiazepiny?

  • Nie, nigdy nie próbowałem. 53.4% (87)
  • Tak, raz. 3.1% (5)
  • Tak, kilka razy. 14.1% (23)
  • Tak, wiele razy. 14.7% (24)
  • Jem dość często. 5.5% (9)
  • Jem codziennie. 9.2% (15)

Oddanych głosów: 163

  • 14
  • Odpowiedz
@kredz: po benzodiazepinach nie ma fazy, a właściwie to jest, taka że czujesz się w końcu normalnie, nie czujesz lęku, co jest niesamowitą fazą. Ludzie nie uzależniają się od tego leku żeby mieć fazę, tylko czują się w końcu wolni, wyzwoleni od lęku - co jest zgubne, bo tolerka, bo #!$%@? na miesiące czy lata receptory GABA po odstawce, bo wychodzenie z uzależnienia to piekło gorsze niż wszystko.
  • Odpowiedz
@GHan: No siema, poznajesz te małe różowe #!$%@? jako uzupełnienie mojej diety? Tak tak moja droga, różowe najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie #!$%@? że nie ma fazy po benzo. Zeżryj kiedy pół opakowania xanaxu 2mg i spróbuj gdzieś wyjść - powodzenia.

@kredz: fentanyl ostatnio dostałem po kablu w szpitalu. Dobra sprawa, ale mało pamiętam w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sluchampsajakgra - @GHan: No siema, poznajesz te małe różowe #!$%@? jako uzupełnienie...

źródło: comment_WDh3wG11zO9AsAD5aBgCSRgrd2cSDJjz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@GHan: troche przypau, bo nie wiem właściwie co to jest uzależnienie, bo zawsze czułem się #!$%@?. Tak samo jest z alkoholem, środkami nasennymi, czy tym benzo. Jak nie wezme, to nie dostaje padaczki ani nawet głodu specjalnego nie odczuwam. Wiadomo, że jak wezmę, to ten efekt jednak jakiś jest i te lęki tak nie dręczą, ale tolerancja się szybko wyrabia i #!$%@? one też nie wylecza. Na weekend nic nie biore
  • Odpowiedz
@DeafSilence: jesli brales dlugo - wiecej niz kilka tygodni, rzadziej miesiecy - to po odstawieniu pieklo zacyzna sie po okolo 5 - 10 dniach. Zaczyna się przerażającym "uderzeniem", jakby najgorszy koszmar stał się rzeczywistością. Ciężko to opisać słowami, do tego dochodzą silne ataki paniki, skoki ciśnienia, serce wali jak #!$%@?, następuje derealizacjia i przestajesz czuć się sobą, czy kimkolwiek.

Dlatego nie nalezy nagle odstawiac, najlepiej jak najwolniej, ale niestety, podstawowym kryterium
  • Odpowiedz