Wpis z mikrobloga

#zlodzieje #niemcy #studbaza #detektyw #patologiazewsi

Mirki zaraz mnie coś strzeli....

Studiuję w niemczech i mieszkam w bardzo dużym mieszkaniu ja polak i 15tu niemców. Problem jest w tym,że co chwilę ginie mi jedzenie. Zaczynało się jak zwykle od drobnych rzeczy. Jakiś tam kinderek mi ktoś zawinął później jakiś ser i bagietkę ostatnio znowu dwa jogurty poszły się j**** a dzisiaj właśnie odkryłem,że pizza mrożona którą kupiłem dwa dni temu już nie istnieje.... Zostało tylko opakowanie przy śmietniku. Najlepsze jest to,że jak powiedziałem im,że kupuję kamerkę bo mnie już h.. jasny strzela to powiedzieli,że nie ma takiej opcji bo to miejsce publiczne w domu i nie będą czuli się swojo jak będziesz gdzieś kamerka. I co ja mam k..... zrobić.

A w tym wszystkim jest najśmieszniejsze,że oni co chwila sobie żartują z polaków a ze to kradniemy a to inne taki.....

Macie jakiś pomysł co z tym zrobić ?
  • 75
@Jerry664: @Jerry664: mmm strasznie podoba mi się opcja z przeciągnięciem szynki po kiblu tak dla nadania temu wymiaru personalnego :D Bo co najśmnieszniejsze w tym wszystkim : Oni się śmieją że polacy kradną i wgle ( trochę w żartach ale kto wie ) a to mi ciągle ktoś wędzi jedzenie. Wydaje mi się że spróbuję jednak środka przeczyszczającego i kamerki no i jeśli się uda to wrzucam filmik na wykop
@pszymczyk2: zrób jakąś kanapkę/sałatkę/coś co trzeba samemu przygotować. Albo delikatnie otwórz jogurt czy coś innego w paczce. I dorzuć tam robaków, takich na przynętę do łowienia.
Kiedyś tak oduczyłam współlokatora wyjadania moich superzajebistych kanapek. Dźwięk jego bełtu nadal mi się śni po nocach XD
Studiuję w niemczech i mieszkam w bardzo dużym mieszkaniu ja polak i 15tu niemców


@pszymczyk2: WAT? Co to za nora? I jedna lodówka na 16 osób? Kup se własną.

PS. Te pomysły z "tuningiem" jedzenia wszystko fajnie ale pamiętaj że jak trafisz na mściwą osobę to zemści się po czasie, tym razem Tobie dosypując jakiegoś przeczyszczacza etc. Obyś nie trafił na psychopatę ;-)
A nagranie najlepsze. Co prawda ABSOLUTNIE nic nie
@pszymczyk2: i z tego powodu lepiej "przypadkiem" stuningować żarcie, odpuścić, poczekać, dać sobie by Ciebie znów okradli z jedzenia, poczekać cierpliwie, znów stuningować, znowu odpuścić, znowu jak chcą do dać się okraść, przyzwyczaić i znów stuningować. Po co? By nieregularność uśpiła ich czujność i nie domyślili się że to było celowe.
@pszymczyk2: dwie tabletki dulcobisu pokroszone. Od tego nikt nie umrze, wrecz beda miec lecznicze czyszczenie organizmu . A najwazniejsze jezdza tak po brzuchu , ze zlodzieja poznasz po odglosach . ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlondPasek: no to cos troche innego ;D u Nas tylko wstep dla facetow i wszyscy musza byc albo muzykami albo zajmowac sie aktorstwem. Mamy kilka orkiestr , teatr i takie tam ale byłem też w takim "schlagende Verbindung" przez 2 mies :D