Wpis z mikrobloga

Popełniłem dzisiaj błąd taktyczny który obudził mnie lepiej niż kawa :( Godz. 7:30, mój czteromiesieczny syn marudzi w łóżeczku bo to jego pora na szame. Idę do kuchni, robię mleko, biorę typa, karmie. Chłopak pięknie zjadł cała butelkę i zasnął w trakcie. Ja zaspany w #!$%@? wiec niosę go do łóżeczka i odkładam. Patrzę a ten się wierci z zamkniętymi oczami. No tak #!$%@? zapomniałem odbeknac gościa. Wyciągam, klepanie w plecy, beknal. Kontrolnie patrzę mu w oczy a tutaj full rozbudzony bezzębny uśmiech na twarzy. No i #!$%@?, no i cześć, pospane. #dzieci #rodzice #rodzicielstwo #gorzkiezale
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheMan: właściwie do 3 roku życia. Potem jest coraz lepiej :D Moja lvl 5,5 sama sobie śniadanie robi i wie, że jak rano śpię, nie ma sensu budzić bo mam mocny sen :D Pomaga już w domu na ile może, stara się nie bałaganić. Było parę errorów, jak pomalowany na różowo telewizor ale to sporadyczne przypadki XD
  • Odpowiedz
@Wybroczyna moi nie mają tak łatwo, jak mnie obudzą ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zarządziłem sprzątanie bajzlu, który wygenerowali w tygodniu, położyłem się na ich łóżku tak, żeby nogi nie pozwalały otworzyć drzwi. Chłopcy sortują zabawki - to znaczy młodszy się bawi, a starszy stoi i stara się wycenić pracochłonność ogarnięcia tego #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
w.....r - @Wybroczyna moi nie mają tak łatwo, jak mnie obudzą ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zarządziłem...

źródło: comment_VRARxcHDBVRh1FotSMeOvI4ai0yyNOZc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mlnrz: moja żona już nie może karmić bo młody ma chyba skaze białkową, ale są plusy bo możemy się napić xD @DSM51: stary, to jest chwila roboty, serio ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Blazus: No Elo!
@niezawodny: been there done that :D u żony tak nie chciał spać
@paszczur: No wiem wiem ale kontrolnie musiałem zerknąć
@soldado: to nie taboret - to jest kołyska na kółkach i to co wyglada jak taboret to jej element na stałe połączony z wiklina
@anonimowy_kot: jak w
  • Odpowiedz
@Wybroczyna: Mój wstaje o 5-6 i nie ma znaczenia o której idzie spać (19, 20, 21...) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakiś miesiąc temu przez ok. 3-4 tygodnie wstawał o... 3:30. Przetrzymaliśmy go do 22 to wstał 3:50. Za dnia śpi 30-60 minut. Jak żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ej jak chcecie mieć czasem ciotkę na godziny to z chęcią się z maluchami pobawię, poczytam bajeczki, zrobię zabawki z papieru :D
Dzieci są spoko ale cudze - zacznie płakać czy walczyć to sprawa rodzica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@libanek: @tomala92: polecam wprowadzić akcję nocnik, kiedy dziecko juz siedzi, ale jeszcze nie rozumie za duzo, czyli 6, 7, 8 miesięcy-dziecko przyzwyczaja się do nocnika i nie uważa go za nic dziwnego. Oczywiście nie sygnalizuje, że chce iść na nocnik, ale nie ucieka z niego, kiedy na nim jest posadzone. Ja tym sposobem juz od trzech, czy czterech miesięcy unikam kupy w pielusze, a moje dziecko nie ma
  • Odpowiedz
  • 8
@Wybroczyna Ej ogólnie to jeden z fajniejszych postów jakie tu czytałem, mi samemu daleko do gówniaka ale jak czytam mirków tatuśków to sam bym gnoja sobie sprawił xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Wybroczyna A jeszcze jedno, czasami żeby pograć to wstaję o 3 albo 4 rano, mam parę godzin spokoju :P
no i wytrwałości :) mamy już dwuletniego bejbisa - dobrze testuje wytrzymałość psychiczną
  • Odpowiedz