Wpis z mikrobloga

@exhale moja babcia miala 5 dwa razy. Imo to były 2 najgorsze dni jej życia bo mimo ze minelo juz 10 i 7 lat to do dzisiaj przezywa za kazdym razem jak sobie przypomni xD
  • Odpowiedz
@SKYFander trzeba isc do glownego punktu lotto w mieście i tam wyplacaja kwote. Jak wieksza wygrana to albo przelew na konto albo gotówka (o ile maja tyle w danym dniu)
  • Odpowiedz
@exhale zawsze mnie ciekawiło jak się zgłasza wieksza nagrode- idziesz poprostu do jakiejkolwiek kolektury i mowisz 'elo mam 5-6 paniu Krysiu daj mi dla mnie moje pieniadze'?
Czy tam gdzie pusciles los, czy dzwonisz gdzies i oni sprawdzają i masz przelew? XD
Serio to mnie nurtuje.

  • Odpowiedz
@jokefake: nie no masz kolektury i oddzialy lotto. Oddzialy lotto wygladaja troche jak bank i tam sie zglaszasz a potem wybierasz metode wyplaty
  • Odpowiedz
Gratuluję kolego, sam trafilem 5ke dużym lotku w listopadzie. 3,6k po odliczeniu podatku. Gotówka do ręki w punkcie wyszczególnionym przez kolekturę lotto. Mam gdzieś schowane pokwitowanie, jeżeli was to interesuje, poszukam i wrzucę.
  • Odpowiedz
Ja kiedyś odebrałem lekko ponad 7k za 5-tkę. Mojej mamie się trafiło. Komentarz koleżanki: "ale masz pecha, ja bym nie chciała żeby mi szóstka tak koło nosa przeleciała"
  • Odpowiedz
@Junpei1948: Hahaha pamietam jak moj szef raz nie wyslal. Zawsze wysyla. Mial numerki itd. I cos tam wieczorem po robocie sie zagadalismy. I akurat tego dnia zapomnial wyslac. Padly jego numery. Kurcze. Do dzisiaj mi wypomina ze to moja wina. I ze wisze mu kilka baniek euro. Ale coz mnie nick do takich akcji obliguje.( )
@exhale: A Tobie gratuluje oczywiscie. Do sredniej
  • Odpowiedz
@SKYFander: @xandra: Kupon sprawdziłem w kolekturze w kiosku, pani powiedziała, że #wygryw i że po wypłatę muszę się udać do oddziału Lotto. Pojechałem do Łódzkiego oddziału w Łodzi na ulicy Wodnej. Przed wejściem akurat ochroniarz palił kiepa zapytałem, czy to tu powiedział, że za drzwiami w prawo. Wszedłem do ciasnego pomieszczenia, dwa krzesła i pani za szybą jak na dworcu xD mówię, elo przyszedłem po hajsy.
  • Odpowiedz
@xandra: wiesz po coś te odziały są tworzone, nie wiem jak wygląda sprawa wygranych milion etc, ale takie mniejsze śmiało można załatwić tu
  • Odpowiedz
zawsze mnie ciekawiło jak się zgłasza wieksza nagrode- idziesz poprostu do jakiejkolwiek kolektury i mowisz 'elo mam 5-6 paniu Krysiu daj mi dla mnie moje pieniadze'?

Czy tam gdzie pusciles los, czy dzwonisz gdzies i oni sprawdzają i masz przelew? XD

Serio to mnie nurtuje.


@jokefake: kwoty powyżej 2280 zł możesz odebrać tylko w 1 z 17 oddziałów głównych. Ich lista dostępna jest tutaj: https://ssl.lotto.pl/kontakt/oddzialy

Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
gratulacje, ale mnie by k-----a r-------a, że tego jednego numeru do "6" brakło XD


@Junpei1948: szanse na 6. są prawie 258 razy niższe niż na 5. więc jeszcze piątek przyjdzie trochę pozbierać po drodze zanim wejdzie 6. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz