Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #carboners #mazda

No Murki od #motoryzacja trochę #chwalesie bo chciałem się przesiąść z mazdy 2005r 2.3 na mazdę z 2014r, ale stwierdziłem że wolę kupić mazdę tej samej generacji co teraz w zajebistym mega stanie 2007r z silnikiem 2.3 turbo, przeskoczyłem ze 166koni na 260kuni.. chociaż poprzedni właściciel pomodził trochę i ma wykres na lekko ponad300koni i ok 500momentu obrotowego. Co te auto wyprawia, od poprzedniego ok. 2l spalanie większe, więc biedy nie ma.. Mina sebixów piłujących Bunie 3.0l wąchających opary bezcenna.
Matril - #motoryzacja #carboners #mazda 

No Murki od #motoryzacja trochę #chwalesie ...

źródło: comment_jLzNSe0xHpHw2V82jFFCbjb3rWybiUK4.jpg

Pobierz
  • 25
@Matril: po roku stwierdzisz, że prawdziwa MOC to 350 konii... w imię hasła "po co chodzić, skoro można latać".
Spieszyć się trzeba :
1.przy sraczce
2.przy pożarze
3.przy łapaniu pcheł

Na drodze pośpiech jest ryzykowny, żeby nie rzec generuje kłopoty.
@ptasigryp pospawane, ale jak na zbieżności byłem to koleś z warsztatu gały przecierał, dyfer pospawany, oczka dorobione i wszystko dodatkowo pasem z zaciskiem jak do mocowania na naczepach :D jak ręczny zrobie to mam nadzieję, że skorzystam z zimy i przy okazji nie zawinę się o drzewo.
@ptasigryp jechałem po madzię 500km prawi :D a dałem ok 26tysięcy. Myślałem nad 6tka z 2014-2016r i jeszcze nad audi a6 c6, ale jak popatrzyłem te audi jakie trupy to zrezygnowałem, a na madzie młodszą pożałowałem kasy, a te auto głównie służy mi do zabawy i jazdy z rodziną, bo mam jeszcze 2firmowe autka.
@malinowydzem zobaczymy :D po wstępnych oględzinach i po kontroli pojazdu, oraz przegrzebaniu calego auta jest trochę rdzy jak to w maździe, biedy na pewno nie ma. Jeżdżę mazdami od paru ładnych lat i wszystkie bolączki znakomicie znam ze swojego doświadczenia :D a z rdzą, zobaczymy co wyjdzie na wiosne i będę działać żeby auto utrzymać perfekcyjnie, bo to swojego rodzaju exclusive wśród Mazdy. Co ciekawe Mazdę chciałem już mieć jak tylko przejechałem
@Matril Mazdy 6 i 3 I generacji to piękne auta, sam kupiłem zadbaną ale do miasta więc 1.6 106 km ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakoś tej legendarnej rudej dużo nie widać jak na starsze auto, wiadomo progi coś tam mają ale wszystko pobadalem i nie ma tam cementu xd musiałem wydać ok. 2k na konserwację i wymianę podrdzewialych elementów i jakoś nowe się nie pojawiają z kroplą deszczu.
@Matril: Niedawno zakupiłem 3 BK 2.0, i już czuję ze kolejny będzie 3 lub 6 mps. Z jednej strony wole mniejsze auta, z drugiej strony 6 ma jednak napęd na 4 koła który się przydaje w górach. Niech służy :D