Wpis z mikrobloga

Eh, tak się zastanawiam czy dobrze zrobiłam. Jakiś czas temu miałam migrenę, 5 dzień mnie bolała głowa, na leki moje zwykłe bol nie reagowal, na pomocy doraźnej (to był weekend) dnia 4 dali mi zastrzyki z ketonalu ktore pomogły na pół dnia. Powiedzieli mi że jak nie przejdzie to mam iść na sor. No więc następnego dnia znowu czułam się #!$%@? więc poszłam na sor, a "miły" pan ratownik powiedział że mam #!$%@?ć do lekarza rodzinnego i im miejsca nie zabierac ( ͡° ʖ̯ ͡°) I się zastanawiam czy trafiłam na buca czy rzeczywiście mają w dupie to że pacjenta boli głowa dłużej/inaczej niż zwykle. Wszędzie czytam że w takim wypadku to może być coś powazniejszego...
#medycyna #zalesie
  • 11
@bluberr: z bólem głowy nie ma co żartować. Tym bardziej, że jest to przewlekły ból. Zgłoś się jeszcze raz na SOR i powiedz, że rodzinny Cię przysłał, a jak będą Cię zmywać to zbierz się na odwagę i postrasz jakąś instutucją odpowiedzialną za to albo do tv, gazety itp.
@Kerrigan: lol z pewnym bólem ? Przecież ciągnął się 7 dni. () i może byś przeczytał, że rodzinny sam ją tam wysłał i brała nawet zastrzyki na ból, a więc wesoło nie było.
Może miała ziółek sobie naparzyć i iść do znachora xD ?
Przecież nieraz słyszymy jak sobie olewają lekarze i ktoś umiera z zaniedbania, bo czekał 6 godzin na łaskawe badanie.
Pamiętaj, żeto my wszyscy
@bluberr: To dobrze. Tylko idź się zbadaj i dowiedz się co jest przyczyną tego bólu. Nie uderzyłaś się w głowę kiedyś...wiesz tak mocno ?


Jestem pod opieką neurologa ale z migrenami to nie tak łatwo. No i się wtedy trochę przestraszyłam bo teoretycznie migreny zwiększają ryzyko udaru :/ @Reniferus
@bluberr: podobna sytuacja u mnie - miałam okropny ból głowy przez ponad miesiąc. Lekarz rodzinny - #!$%@?ć na SOR, tam przyjmą i zrobią badania. Jak pojechałam do szpitala, coś mnie tknęło, żeby najpierw zapytać którąś z miłych pań pielęniarek, czy w ogóle jest sens stania w kolejce. Jej wymowne spojrzenie uświadomiło mi, że mam też sobie kulturalnie #!$%@?ć. Pomogła prywatna wizyta u neurologa, dostałam skierowanie na rezonans, dopiero z takim śmiesznym