Wpis z mikrobloga

@Samol94: Wszystkie silikonowe, które miałem w rękach hałasowały w chwili puszczenia klawisza. Nie wiem skąd mit że są super ciche, kompletnie nie nadają się do pracy wieczorem czy nocą.
@Tobol: Z tych które testowałem ta była najcichsza: i najbrzydsza ;)
http://genesis-zone.com/pl/product/rx22-klawiatura-podswietlana/
Podświetlanie jest słabe ale umożliwi używanie kompa bez światła. Najlepiej kupić w stacjonarnym sklepie bo to bardzo budżetowy model. Warto przy zakupie sprawdzić czy wszystko działa jak trzeba.
  • Odpowiedz
@sing: cokolwiek na nożycowych, ew microsoftowe comfort curve, ew Corsair K55 - megadystkertna, ale tylko jeśli nie walisz za mocno. Skrajnie to Lenovo ThinkPad UltraNav Keyboard, ale szukanie nowej jest dość upierdliwe.
  • Odpowiedz
@Tobol: hej logitech k800 illuminated mam ją u jest bardzo cicha. Podświetlana, bezprzewodowa, niski click, możesz wrzucić aku i ładować z kabla, niemiecka nowka na Allegro do wyciagnięcia za 120zl tylko „z” z „y” zamieniasz miejscami
  • Odpowiedz
@chciwykrasnolud: miałem dokładnie 2 takie modele klawiatury - nie warto. Z pierwszej zlazła połowa farby na klawiszach, zalałem więc kupiłem tę samą. Z nową dokładnie to samo. Jeśli wypadnie klawisz to prawie zawsze łamie się ta część trzymająca klawisz. Zmieniłem na mechaniczną (co w ogóle niezwiązane z tematem jest bo poszukiwana cicha) i zero jakichkolwiek problemów. Cicha też nie jest, niby niski skok ale potrafi hałasować. Sporym plusem jest podświetlenie i
  • Odpowiedz